На Львівщині збудували лісову дорогу і пояснили для чого

18:29 14 листопада 2022 р.

У ВВП “Надлісництво Жовква” ДП “Львівське лісове господарство” збудували нову лісову автомобільну дорогу.

Про це Dailylviv.com повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Новий лісовий шлях лісівники запроектували та збудували в урочищі Майдан, що у В’язівському лісництві. Будівельні роботи тривали впродовж двох місяців. Відтак, протяжність збудованого маршруту становить 3,4 км. Роботи з облаштування земляного полотна практично закінчені. Наступним етапом стане покриття «дорожнім одягом».

Як зазначають в управлінні, особливістю об’єкта будівництва є те, що пролягає він по горбогірному пасмі Розточчя і покликаний, перш за все, зменшити середню віддаль трелювання деревини – зекономити витрати на транспортування, полегшити доступ до непрохідних лісових масивів та належно виконувати плани лісовпорядкування.

“Звісно, що хороше лісове сполучення дозволить належно подбати як про протипожежну безпеку у лісовому масиві, так і про раціональне поєднання різних видів рубань (зокрема збільшення вибіркових поступових рубань).

При проектуванні цього об’єкта лісової інфраструктури фахівці врахували ґрунтово-гідрологічні умови та характер рельєфу місцевості, а загальний напрям дороги вибирався з урахуванням мінімально допустимого впливу на навколишнє середовище.

Як показує практика європейських країн, організація сталого ведення лісового господарства не можлива без добре розвиненої, щільної лісотранспортної мережі доріг,” – йдеться в повідомленні.

https://dailylviv.com/news/ekonomika/na-lvivshchyni-zbuduvaly-lisovu-dorohu-i-poyasnyly-dlya-choho-104771/

Loading