На Миколаївщині призначили нового начальника обласного лісового та мисливського господарства

Денис Бобков
Олександр Гресь
20 січня, 17:21

Фото: kamlis.org.ua

З 20 січня 2022 року посаду начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства обіймає Олександр Грицай з Волинської області.

Останні п’ять років Олександр Грицай працював директором держпідприємства “Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство “Камінь-Каширськагроліс” у місті Камінь-Каширський Волинської області.

“Після закінчення контракту, якраз зараз відбувається реорганізація галузі, була можливість подати свою кандидатуру на посаду начальника управління Миколаївської області”, — говорить Олександр Грицай.

Читайте також: “У миколаївському парку “Ліски” компостерні контейнери заповнені на десять відсотків”

За словами нового керівника відомства, основними завданнями в області є охорона лісів від пожеж, охорона лісових масивів від незаконної вирубки та реалізація програми “Зелена країна”.

“На Миколаївську область виділили спецтехніку, на якій будуть здійснюватись рейди мобільними групами щодо незаконної вирубки дерев”, — зазначив Олександр Грицай.

За словами речниці Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства Алли Акімової, попередні десять місяців обов’язки начальника управління відомства виконувала перша заступниця Валентина Лесик.

suspilne.media

***

У лісівників області новий очільник галузевого управління

2022-01-20

Сьогодні, 20 січня, у приміщенні Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства (далі – МОУЛМГ) голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій  Болоховець представив колективу лісівників Миколаївщини нового керівника відомства.  На посаду начальника галузевого управління призначено Олександра  Грицая – вихідця із Волині,  де й розпочалася  його трудова біографія в лісовій галузі. Тут він пройшов основними сходинками  лісової  справи: був майстром лісу, помічником лісничого, головним лісничим та директором.

На зустріч із новим керівником МОУЛМГ прибули директори усіх восьми державних лісогосподарських підприємств Миколаївської області.  Також до цього заходу приєдналося керівництво області – голова облдержадміністрації Віталій Кім, його перший заступник  Георгій Решетілов.

Голова  Держлісагентства представив новопризначеного очільника управління як досвідченого фахівця лісової справи.  При цьому зазначив, що Миколаївщина є складним регіоном  зі своїми особливостями, у неї відсутній деревний ресурс, водночас область має великий рекреаційний потенціал, який і потрібно розвивати. Також додатковим джерелом надходжень держпідприємств може бути використання земель сільськогосподарського призначення. Юрій Віталійович  запевнив, що для нього першочерговим завданням є пошук механізму господарювання на півдні та сході країни, який забезпечить належне фінансування  господарської діяльності лісгоспів. Керівник відомства звернув увагу на те, що головним завданням для всіх лісівників є виконання Указу Президента про створення мільйона гектарів нових лісів.

Голова  Миколаївської ОДА  Віталій Кім привітав нового керівника з призначенням,  пообіцяв свою підтримку і наголосив, що мисливське господарство в області є перспективним видом діяльності, тож на цьому новопризначеному керівникові слід акцентувати свою увагу.

На завершення  зустрічі новопризначений начальник Миколаївського ОУЛМГ  Олександр Грицай поспілкувався з колективом  управління, директорами підприємств, закликавши усіх до тісної співпраці.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-24

http://mikolaivlis.gov.ua/view_post.php?id=1181

 7 total views,  1 views today