На Одещині поліція бореться з «чорними лісорубами»

НАТАЛЬЯ ИНФОРМЕР 
11.02.2022
ОДЕССА

Поліцейські працюють у напрямку збереження природних насаджень, — повідомляють Незалежні Новини з посиланням на прес-службу поліції регіону.

Не всі розуміють масштаби цієї проблеми вирубування дерев, приміром 41-річний мешканець Раухівської селищної територіальної громади втретє попався на незаконній порубці дерев. Чоловік знищив більше 40 акацій, завдавши громаді понад 90 тисяч гривень збитку.

Правопорушник до того знахабнів, що не лише махнув рукою на два попередні кримінальні провадження, фігурантом яких став, а й залучив до протиправних дій двох односельців, запевнивши їх у тому, що має дозвільні документи на вирубку та перевезення деревини. Його дії слідчі кваліфікували за ч.4 ст. 246 Кримінального кодексу України, за скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

Аналогічний злочин скоїв 57-річний житель Ренійської міської територіальної громади. Поблизу села Орлівка він спилював друге дерево акації, коли його спіймали правоохоронці. Наразі сума завданих громаді збитків встановлюється. Його дії слідчі кваліфікували за ч.1 ст.246 Кримінального кодексу України, яка тягне за собою штраф від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

На майно обох правопорушників, в тому числі знаряддя злочину, накладено арешт.

Правоохоронці закликають громадян не порушувати природоохоронне законодавство. Крім того, що це тягне за собою кримінальну відповідальність, лісонасадження необхідні для захисту залізничних колій, доріг, полів тощо від вітру, ерозії та зсувів ґрунту. Будьте відповідальними та свідомими і про випадки незаконної порубки лісу повідомляйте на лінію «102».

https://informer.od.ua/news/na-odeshhini-politsiya-boretsya-z-chornimi-lisorubami/

Loading