На Прикарпатті лісівники спільно з військовими відновлюють мости через гірські ріки

Сильні дощі на Верховинщині зруйнували понад 90 мостів і переїздів на дорогах місцевого та комунального значення. Більше 26-ти з них — підвісні пішохідні кладки на Білому і Чорному Черемошах.

12 Липня, 2020, 11:15 Прикарпаття

Лісівники та військові ліквідують наслідки негоди

Лісівники Верховинського лісгоспу спільно з військовослужбовцями сухопутних військ ЗСУ завершують монтаж моста до села Волова Кривопільської сільської ради. На ділянці працює як військова спецтехніка, так і техніка Верховинського лісгоспу, інформують “Вікна” з посиланням на Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Стихія завдала збитків і держлісфонду Верховинського лісгоспу. Повінь пошкодила 3 км лісових доріг, 5 мостів, 5 трубних переходів. Збитки оцінюють у 4 млн гривень.В Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті повідомили, що в смт Верховина на вулиці Жаб’євський потік військові інженери оперативного командування “Захід” встановили ТММ-3М довжиною 10 метрів через річку Чорний Черемош.

Постійний бетонний міст був зруйнований під час повені, паралізувавши будь-який автомобільний рух дорогою місцевого значення Верховина-Замагора-Красноїлля.

Військові оперативно впоралися із завданням і вже зараз проїзд буде можливий.

https://vikna.if.ua/news/category/if/2020/07/12/112020/view