На Прикарпатті можуть звільнити керівників деяких лісгоспів

07/08/2020 19:15

Про стратегію розвитку лісової галузі Карпатського регіону йшлося 5 липня на зустрічі голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва та голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Віталій Федорів відзначив, що розвиток лісового господарства, організація роботи підприємств галузі в області є надзвичайно важливим. Цей напрямок потребує фахового супроводу та збалансованої роботи.

«ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ І УРЯД ПОСТАВИЛИ ЧІТКЕ ЗАВДАННЯ – ПОКРАЩИТИ СИТУАЦІЮ В ЛІСОВІЙ ГАЛУЗІ ТА ЗАБЕЗПЕЧИТИ НАДХОДЖЕННЯ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ ДО БЮДЖЕТІВ ВСІХ РІВНІВ. СПОДІВАЄМОСЬ НА ВАШУ ДОПОМОГУ В НАЛАГОДЖЕННІ ПРОЦЕСУ ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЛІСІВ», – СКАЗАВ В.ФЕДОРІВ.

Голова лісового відомства розповів, що перебуває з робочою поїздкою в регіоні та запланував оглянути на Прикарпатті найбільш проблемні місця у роботі лісівників, ознайомитися з наслідками масштабної червневої негоди.

«В ОБЛАСТІ МАЮТЬ МІСЦЕ ПРОБЛЕМИ З ВИКОНАННЯМ ОКРЕМИМИ ГОСПОДАРСТВАМИ СВОЇХ ПОДАТКОВИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ. ТОМУ НАД ЦИМ БУДЕМО ПРАЦЮВАТИ, – ЗАЗНАЧИВ ВАСИЛЬ КУЗЬОВИЧ. – НА ФРАНКІВЩИНІ НАКОПИЧИЛИСЯ ПРОБЛЕМИ РІЗНОГО ХАРАКТЕРУ, І КАДРОВОГО У ТОМУ ЧИСЛІ. ДЕЯКІ ЛІСГОСПИ І ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ВИМАГАЮТЬ УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРОВИХ РІШЕНЬ. СПРОБУЮ РОЗІБРАТИСЯ НА МІСЦІ, ЩОБ ДОПОМОГТИ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМИ».