На Прикарпатті трьом лісникам повідомили про підозру через вирубку дерев

На Прикарпатті депутат сільської ради, який працює майстром лісу, лісничий та його помічник незаконно вирубували дерева. Прокуратура Івано-Франківської області оголосила їм про підозру у службовій недбалості. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Внаслідок такої діяльності лісівників державі заподіяно шкоду на суму понад 1 млн 200 тис грн. Наразі задоволено позов про відшкодування збитків, завданих протиправною діяльністю та вирішується питання про стягнення грошей до бюджету.

“За процесуального керівництва прокуратури Івано-Франківської області трьом особам повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам у сфері охорони, відтворення, сталого і раціонального використання лісових ресурсів (ч. 1, ч. 2 ст. 367 КК України)”, – йдеться у повідомленні .

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Львові.

До слова, 94 кримінальні провадження, з них 36 обвинувальних актів скеровано до суду за фактами порушень у сфері охорони природних ресурсів за п’ять місяців 2020 року. Загальна сума збитків – більше п’яти млн грн.

Наталія Димніч·27 червня, 09:02

https://suspilne.media/43922-na-prikarpatti-pidtopleno-16-administrativnih-rajoniv/