На природу – по інтернет-радіо: де можна безплатно послухати звуки лісу

11 квітня 2021 , 06:20

Безкоштовне інтернет-радіо, яке транслює звуки лісу з усього світу / unsplash

За сучасного ритму життя іноді важко вирватися з бетонних джунглів до справжнього лісу, щоб сповна насолодитися його заспокійливою красою. Але завдяки інтернет-радіо ви можете релаксувати під звуки природи, не виходячи з дому.

Джерело:lifehacker

Tree.fm має надзвичайну колекцію звукових пейзажів зі справжніх лісів по всьому світу. Коли звучить природа, на екрані з’являється фотографія місця, де був зроблений запис.

Натиснувши на кнопку “послухати випадковий ліс”, ви зможете перенестись на Мадагаскар, щоб почути лемурів, чи в Гану, де тече вода, або ж побувати у лісових просторах Туреччини, де лунає спів невідомих птахів.

Природа заспокоює

  • Про користь перебування на природі говорять багато науковців.
  • Зокрема, дослідники з Мічиганського університету стверджують, що навіть 20-ти хвилинні прогулянки десь поблизу парку чи лісу може знизити рівень гормону стресу.
  • А науковці з університету Міннесоти виявили, що перебування на природі може підвищити концентрацію уваги в дітей, покращити їхню самодисципліну та фізичний стан.


Перебування на природі позитивно впливає на здоров’я / Фото unsplash

Про створення радіо

Розуміючи те, що пандемія обмежує можливості людей проводити достатньо часу на свіжому повітрі, розробники Tree.fm почали збирати “мелодії” справжніх лісів та завантажувати їх в інтернет.

По всьому світу люди записали звуки своїх лісів, щоб ви могли втекти на природу… Використовуйте цей сайт, щоб заспокоїтись та провести час у цифровій прогулянці лісом,
– кажуть вони.


Почути звуки лісу / Фото unsplash

Кожен аудіозапис безкоштовно надається особою, яка записала та завантажила його у бібліотеку звуків. У деяких записах можна почути кроки або подих того, хто записує, або пориви вітру проти мікрофона.

Тож якщо ви потребуєте відпочинку, вмикайте це неймовірне радіо і перенесіться у фантастичний світ природи.


Інтернет-радіо також транслює звуки води / Фото unsplash

Посадіть дерево

Tree.fm також співпрацює з пошуковою системою Ecosia, яка передає щонайменше 80% свого прибутку некомерційним організаціям на відновленні лісів. Якщо ви натиснете кнопку “посадити кілька дерев”, ви потрапите на їхній сайт, де зможете обрати причину висадки дерев, близьку до вашого серця.

Чому б не допомогти виростити те, що підтримує нас у житті?
– запитує Tree.fm.

Вони додають, що пожежі, уряди та корпорації все ще знищують ліси, а наші онуки повинні мати дерева, по яких можна лазити. Тож Tree.fm закликає вжити певних дій і посадити дерево.


Звуки лісів зі всього світу / Фото unsplash

Автор: Іванна Кутнів

https://idea.24tv.ua/internet-radio-de-mozhna-bezkoshtovno-sluhati-zvuki-novini-dnya_n1592726