На Рівненщині майстра лісу зі спільниками підозрюють незаконних порубках на території військового лісгоспу

25 Січня 2023, 15:50

На Костопільщині майстра лісу зі спільниками підозрюють незаконних порубках на території військового лісгоспу

Трьом жителям Рівненського району повідомили про підозру у незаконних порубках лісу, а одному з них – ще й у службовому підробленні офіційних документів.

У ході слідства встановлено, що один із підозрюваних – приватний підприємець, який надає послуги з лісозаготівельних робіт, за попередньою змовою з двома знайомими вчинили кілька незаконних порубок лісу на території військового лісгоспу. Про це журналісти видання Район.Рівне дізналися у пресслужбі прокуратури.

Вперше зловмисників зупинили працівники поліції у серпні 2022 року на території колишнього Костопільського району, коли чоловіки везли автомобілем «Урал» додому до одного з підозрюваних незаконно зрізані дуби. Висновків тоді зловмисники не зробили й вже в жовтні того ж року їх знову зупинили поліціянти під час перевезення незаконно зрубаних ялин.

При цьому один з підозрюваних – старший майстер лісу одного з лісництв Волинського військового лісгоспу, аби приховати злочинну діяльність групи, після зупинки працівниками поліції транспортного засобу з завантаженою деревиною, склав та видав товаротранспортну накладну з неправдивими відомостями щодо класу якості відпущеної деревини.

Своїми діями підозрювані завдали збитків державі на 130 тисяч гривень.

Санкція найтяжчої статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 5 до 7 років.

https://rivne.rayon.in.ua/news/569465-na-kostopilshchini-maystra-lisu-zi-spilnikami-pidozryuyut-nezakonnikh-porubkakh-na-teritorii-viyskovogo-lisgospu

Loading