На Рівненщині обстежили житлові масиви поблизу лісів на протипожежну безпеку

15:22 22.04.2021
redaktor7dnivrvua

З 12 по 16 квітня на Рівненщині обстежили усі 232 населені пункти та 33 об’єкти, що розташовані в межах лісових зон.  Таким чином в області підготувалися до надійної охорони лісів від пожеж.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

На цьому наголосив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час селектору з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів.

На нараді обговорили питання виконання заходів щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах. 

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Четоткін, відзначив Рівненщину серед двох областей, які повністю організували перевірку протипожежного захисту усіх населених пунктів та об’єктів, які розташовані в межах лісових зон.

В області визначили недоліки та провели роботу з керівниками територіальних громад щодо їх усунення.

Окрім того, міжвідомчою комісією проведено оцінку готовності лісогосподарських підприємств та організацій області щодо запобігання та ліквідації пожеж у природних екосистемах. А також наявності і справності пожежної техніки, аварійно-рятувального обладнання, засобів протипожежного призначення. 

«На території  області цьогоріч виникло 57 пожеж на відкритій місцевості площею 20 га. Це на більшу половину менше, ніж за аналогічний період минулого року. Це говорить про підвищення рівня свідомості наших громадян та розуміння наслідків. Адже основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор», – підкреслив Сергій Подолін.

https://7dniv.rv.ua/suspilstvo/na-rivnenshchyni-obstezhyly-zhytlovi-masyvy-poblyzu-lisiv-na-protypozhezhnu-bezpeku/