На Росії спалахнули масштабні лісові пожежі, небо набуло червоного кольору

На Росії на території Якутії вирують лісові пожежі на площі понад 80 тисяч гектарів. Вогонь викликав сильне задимлення в Таттинському та Томпонському районах, небо там набуло червоного кольору. Якутська траса Колима перетворилася на дорогу в пекло, через поширення полум’я проїзд по дорозі заборонено.

Очевидці зняли пожежу на відео, яке поширили в мережі. Як видно з кадрів, вогонь вже почав йти вздовж траси. Полум’я рухається в бік річки Алдан, до переправи залишається 40 кілометрів. Задимлення через лісові пожежі спостерігаються також на території Усть-Майського району.

На ділянці з 326-го по 365-й кілометр траси “Колима” закрили проїзд у напрямку Якутськ – Магадан. Місцева влада закликала водіїв не виїжджати в сторону Якутська і назад, поки не відкриють дорогу і проїзд не стане безпечним.

Як повідомили в пресслужбі Мінекології республіки, співробітники МНС гасять лісові пожежі на території 17 районів Якутії на площі понад 83 тис. га. З них в дев’яти районах на площі 19 тисяч га пожежа вже локалізована.

У найбільш важкодоступних місцях працюють парашутисти-десантники. В російському МНС також намагаються викликати штучний дощ, щоб якось припинити пожежу. Для цього залучили літак АН-26 “Циклон” з підвісним обладнанням “Віяло”.

співробітники МНС гасять лісові пожежі на території 17 районів Якутії
проїзд по трасі Колима заборонено

Як повідомляв OBOZREVATEL:

htm