На Тернопільщині лісівники доглянули насадження на площі понад 120 гектарів

У державному підприємстві “Тернопільське лісове господарство” лісівники вже провели догляд за лісовими культурами на площі 124 га, зробили доповнення – на 61 га.

Своєчасний догляд за лісовими культурами – це обов’язкова вимога у роботі лісівника. Адже від цього залежить приживлюваність і ріст лісових культур.

У державному підприємстві “Тернопільське лісове господарство” тривають догляди за лісовими культурами. Лісівники приділяють молодим насадженням пильну увагу та догляд,  дотримуючись суворих вимог за проведенням доглядів –  як ручних, так і механізованих.

Читайте також: На Тернопільщині жінки вручну проводять живцювання сотень декоративних порід дерев для лісу (Фото)

Основна мета доглядів за лісовими культурами — створення сприятливих умов для їх росту, скорочення строків зімкнення й переведення в покриту лісом площу, усунення негативного впливу трав’яної рослинності й порослі малоцінних порід. Завдяки проведенню агротехнічних та лісівничих доглядів поліпшуються водний і тепловий режими, а також режими живлення й освітлення. 

Вирощування лісу не обмежується одним доглядом,  одного тільки просапування в культурах в перші два роки життя необхідно провести більше двох разів, а ще викошування міжрядь.  

Маленькому деревцю в перші роки потрібен особливий догляд, про що і дбають лісівники.

На сьогодні по лісгоспу вже проведено доглядів за лісовими культурами на площі 124  га та зроблено доповнення – 61 га.