На території Комарівського лісництва філії “Макарівське лісове господарство” вандали вкрали захисні шлагбауми, вартістю близько 25 тисяч гривень

3 серпня 2023 г. 19:43

У четвер, 3 липня, на територію Комарівського лісництва філії “Макарівське лісове господарство” державного підприємства (ДП) “Ліси України” вдерлися вандали та вкрали 5 захисних шлагбаумів. Приблизна вартість одного складає 5 тисяч гривень.

Про це, як передає повідомили у газеті “Макарівські вісті”.

Згідно з повідомленням, шлагбауми були розташовані між лісовими кварталами 47/48, 46/47, 27/28, 28/29, 62/42 та слугували для перекриття позапланових доріг, обмеження руху техніки (окрім спеціалізованої) в пожежонебезпечний період, захисту лісових масивів від незаконного проникнення. 

Як зазначається, зловмисники розбили та пошкодили попереджувальні таблички та макети, які були поставлені для запобігаyyz можливій небезпеці.

Правоохоронці Бучанського районного управління поліції зафіксували подію та здійснюють пошук винуватців.

“На сьогодні, як всім відомо, діє заборона на відвідування населенням лісів у Київській області, тому запобігання відвідування населенням лісів, життєва необхідність задля збереження життя та здоров’я мирного населення, оскільки великі території лісів і досі залишаються замінованими”, – йдеться в повідомленні.

Фото: газета “Макарівські вісті”

КиївВлада

КиевВласть - Новости Киева и области

Владислава Олійник

https://kievvlast.com.ua/news/na-teritorii-komarivskogo-lisnitstva-filii-makarivske-lisove-gospodarstvo-vandali-vkrali-zahisni-shlagbaumi-vartistyu-blizko-25-tisyach-griven

Loading