На відновлення після лісових пожеж Попаснянщина отримала саджанці сосни та ялинки від тернополян

18 листопада до Попасної прибув незвичний, але необхідний вантаж – саджанці сосни та ялинки. Їх нам передали з Тернопільської області для відновлення зелених насаджень після масштабних лісових пожеж, які завдали шкоди Луганській області.

Більша частина саджанців буде направлена на відновлення лісів в найбільш постраждалих територіях області. А частина залишиться в Попасній.

На передачі саджанців, яка відбулась біля військової комендатури Попасної, був присутній Попаснянський міський голова Юрій Онищенко. Він поділився з нами планами на те, де будуть висаджені саджанці.

Частину з них, за його словами, передадуть територіям Попаснянської об’єднаної територіальної громади, а саме у Врубівку, Комишуваху та Троїцьке.

Решту планують висадити в мікрорайоні Черемушки, в місті, на територіях закладів міста, які висловлять бажання висадити саджанці у себе, а також у пляжній зоні.

https://popasnaya.city/read/rayon/111508/na-vidnovlennya-pislya-lisovih-pozhezhpopasnyanschinaotrimala-sadzhanci-sosni-ta-yalinki-vidternopolyan