На Вінниччині незаконно випалювали на експорт вугілля з українського лісу

Марія ЛЄХОВА

Підпільний цех викрили правоохоронці. У ньому було понад 12 тонн готового до продажу вугілля та значна кількість деревини без відповідних маркувань, що засвідчують легальність її походження.

Цех діяв у Могилів-Подільському районі. Про це у фейсбук розповідає Могилів-Подільський прикордонний загін.

— Зокрема в цеху, де було 4 печі для виготовлення деревного вугілля методом піролізу, знаходилася чимала кількість пакувального матеріалу. Мішки, в які пакували вугілля, містили написи іноземною мовою для подальшого експорту незаконно виготовленого товару в Румунію та Молдову, — йдеться у повідомленні. — Слідчо-оперативні заходи здійснювала міжвідомча група оперативників Могилів-Подільського прикордонного загону, співробітників Могилів-Подільського районного відділу поліції, за силової підтримки прикордонного спецпідрозділу «ДОЗОР», а також із залученням фахівців Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

Нині за даним фактом триває слідство. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.  збитки, які ділки завдали нашій держав, ще встановлюються.

Прессекретарка Могилів-Подільського прикордонного загону Діана Кондратюк у наступному відео коментує дану справу:

Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Kryminal/na-vinnichchini-nezakonno-vipalyuvali-na-eksport-vugillya-z-ukrayinsko-11338891.html