На Вінниччині суд змусив лісгосп сплатити 2,4 млн грн за шкоду завдану довкіллю


У Вінницькій області Господарський суд прийняв рішення стягнути з ДП “Хмільницьке лісове господарство” 2 435 825 гривень за шкоду завдану довкіллю.

Ще у 2019 році в межах Літинського лісництва зловмисники знищили дерева різних порід та діаметрів під час санітарно-вибіркової рубки, повідомляє Державна екологічна інспекція України у Facebook.

Порушення виявили екоінспектори у березні 2020 року на території Громадської сільської ради Літинського району.

“Зокрема встановлено, що санітарно-вибіркову рубку дерев у 2019 році підприємство провело з порушенням, а саме: не включило дану рубку до переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів, що є порушенням вимог статей 19, 64, 67, 69 Лісового кодексу України”, – сказано в матеріалі.

Нагадаємо, у Вінницькій області слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР) викрили незаконне вирубування 5 тисяч дерев. Слідчі повідомили про підозру начальникові відділу лісового господарства Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, а також директору та інженеру держпідприємства “Гайсинське лісове господарство”.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, в Україні інформація про санітарні рубки стала доступною та відкритою для громадськості. Всі супроводжувальні документи тепер опубліковані на офіційному сайті Держлісагентства.

https://ecopolitic.com.ua/ua/news/na-vinnichchini-sud-zmusiv-lisgosp-splatiti-2-4-mln-grn-za-shkodu-zavdanu-dovkillju/

Loading