На Волині лісівники і керівники громад обговорили зміни у співпраці після реформи

П’ятниця, 28 квітня 2023, 20:25

Лісівники та керівники волинських громад обговорили напрямки співпраці після реформи лісової галузі.

Онлайн-зустріч відбулася 27 квітня, – повідомляє Поліський лісовий офіс.

Зі слів керівника Регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» у Волинській області Анатолія Пархомюка, мета заходу – ознайомитися з актуальними напрямками державної політики, законодавчими ініціативами в сфері управління лісами і напрацювати нові форми та напрямки комунікації.

Головними спікерами стали директор Поліського лісового офісу Олександр Кватирко та заступник начальника Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Борис Бабеляс.

Директор Поліського лісового офісу Олександр Кватирко><span class=

Директор Поліського лісового офісу Олександр Кватирко

«Реформа лісової галузі відбулася. Зараз тривають завершальні етапи. Думаю, ви всі вже побачили, що лісівники в громадах як були, так і залишаються. Ми так само робимо все можливе для забезпечення дровами населення і заклади соціальної сфери, проводимо необхідні лісогосподарські заходи, працюємо над важливими соціальними проєктами», – зазначив Олександр Кватирко.

Нагадаємо: у рамках реформування лісової галузі створене єдине державне підприємство «Ліси України», структурною складовою якого у Рівненській та Волинській областях є Поліський лісовий офіс. Очолив Поліський лісовий офіс колишній начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко.

https://konkurent.ua/publication/115812/na-volini-lisivniki-i-kerivniki-gromad-obgovorilizmini-u-spivpratsi-pislya-reformi/

Loading