На Волині заборонили полювання у новому сезоні: названі причини


У Волинській області не відкриватимуть сезон полювання 2022/2023, щоб збільшити популяцію основних видів.

В регіоні функціонує  30 вольєрів для утримання та розведення мисливських видів, які ефективно допомагають нарощувати чисельність тварин, повідомляє Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства у Facebook.

Так лісівники області вже 5 років працюють над розведенням фазана. За цей період випустили близько 15 000 особин, а виростили – понад 7000.

“Фазан гарно приживається у наших умовах. Днями у Звірівському лісництві ДП “Ківерцівське ЛГ” випустили на волю 200 дорослих особин”, – зазначили в повідомленні.

Також в Ківерцівському лісгоспі випустили в природні угіддя 25 самців оленя плямистого, спеціально завезених із Польщі, для омолодження популяції.

В повідомленні підкреслили, що лісівники домовилися із сусіднім приватним користувачем мисливських угідь про спільний випуск оленів: 25 – держлісгосп, 25 – приватний користувач.

За даними зимового обліку 2022 року чисельність оленя плямистого у Звірівській мисливській дільниці сягла 226 голів, а оленя благородного – 27.

Нагадаємо, на Рівненщині затримали двох браконьєрів з групи близько 10 мисливців, які 3 роки полювали на червонокнижних лосів.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Поліссі протягом мисливського сезону 2021-2022 екоінспектори провели 120 рейдових заходів та виявили 102 порушення, зокрема полювання на червонокнижних тварин.

https://ecopolitic.com.ua/ua/news/na-volini-zaboronili-poljuvannya-u-novomu-sezoni-nazvani-prichini/

 220 total views,  2 views today