На Вовчинецьких горах лісівники спільно з вогнеборцями тренувалися гасити пожежу (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня
20 Квітня 2021 р. 10:50

В Івано-Франківську на Вовчинецьких горах лісівники спільно з пожежниками гасили умовну пожежу.

“Щороку лісові пожежі знищують гектари зелених насаджень. Вогонь завдає не лише збитків державі, але й спричиняє невиправної шкоди довкіллю”, – повідомляють в Управлінні лісового та мисливського господарства.

У Дністровському лісництві, на Вовчинецьких горах, лісівники спільно з пожежниками провели пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі. Задля відпрацювання спільних дій у пожежній ситуації у ході навчання провели заходи щодо оперативності реагування на сигнал про виникнення загоряння та прибуття на місце події та гасіння пожежі в лісі.

В навчаннях взяли участь чотири пожежні автомобілі, 22 рятувальники, автомобіль швидкої допомоги, троє медпрацівників та дев’ять працівників лісгоспу, інформує “Галка”.

Спільні навчання з гасіння лісових пожеж надзвичайно важливі, оскільки під час тренувань враховуються деталі та напрацювання злагоджених дій, а відтак кожна зекономлена хвилина дає можливість якнайшвидше побороти вогонь і врятувати ліс від пожежі.

Нагадаємо, випалювання стерні, пасовищ, залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць та інших зелених насадженнях, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 3060 гривень до 6120 гривень.