На Закарпатті розпочато розслідування щодо можливих фактів протизаконних заїздів на мотоциклах на території заповідників

01 листопада 2022

Нещодавно у різних соціальних мережах поширилася інформація щодо масового заїзду мотоциклів.

“Стосовно поширеної інформації про можливі факти протизаконних заїздів на мотоциклах на територію заповідників, русел річок та гірських лісових масивів на Закарпатті:

1. пересування транспортних засобів та іншої техніки в межах лісів регіону заборонене рішенням Ради оборони області, яке є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.
2. жоден орган місцевої виконавчої влади не надавав дозволу на проведення таких заходів і надавати його не міг.
3. за наявною інформацією, ДП «Великобичківське ЛМГ» та територіальна громада відмовили у наданні дозволу на проведення заходу в межах своїх територій.
4. за фактом можливих порушень ГУ НП в Закарпатській області вже розпочато кримінальне провадження, триває слідство.

Все, що нищить природу в регіоні, – ЗАБОРОНЕНО

На порушення будемо реагувати миттєво й відповідно до Закону”- прокоментував на своїй офіційній сторінці очільник Закарпатської ОВА – Віктор Микита

https://transkarpatia.net/transcarpathia/hot-news/161850-na-zakarpatt-rozpochato-rozslduvannia-schodo-mozhlivih-faktv-protizakonnih-zaiizdv-na-motociklah-na-teritorii-zapovdnikv.html

***

На Закарпатті заборонено пересування транспортних засобів в межах лісів регіону, – Рада оборони області

01.11.2022 17:17  215   СУСПІЛЬСТВО 

На території Закарпатської області заборонено пересування транспортних засобів та іншої техніки в межах лісів регіону. Це стосується тих ділянок, де немає дороги.
На території Закарпатської області заборонено пересування транспортних засобів та іншої техніки в межах лісів регіону. Це стосується тих ділянок, де немає дороги.

Закарпатська поліція розпочала розслідування через катання на мотоциклах по гірських річках на території області.

Як повідомили ZAXID.NET у пресслужбі поліції Закарпаття, справу відкрили після виявлення у соцмережах відео змагань мотоциклістів, які відбулися у горах. Попередньо відомо, що інцидент стався на Рахівщині, поблизу Великого Бичкова. Місцеві громади не давали дозволів на проведення таких заходів. Про організаторів цих змагань наразі нічого не повідомляється.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита висловився стосовно поширеної інформації про можливі факти протизаконних заїздів на мотоциклах на територію заповідників, русел річок та гірських лісових масивів на Закарпатті.

За словами Микити, пересування транспортних засобів та іншої техніки в межах лісів регіону заборонене рішенням Ради оборони області, яке є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.

Жоден орган місцевої виконавчої влади не надавав дозволу на проведення таких заходів і надавати його не міг.

За наявною інформацією, ДП «Великобичківське ЛМГ» та територіальна громада відмовили у наданні дозволу на проведення заходу в межах своїх територій.

За фактом можливих порушень ГУ НП в Закарпатській області вже розпочато кримінальне провадження, триває слідство.

https://goloskarpat.info/society/63613944b774d/

Loading