На Закарпатті заборонили спалювати суху рослинність та розводити багаття у лісових масивах

ЗАКАРПАТТЯ |   

Таким є рішення Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

«Такі пожежі в екосистемах завдають значних матеріальних та екологічних збитків, зростає небезпека поширення вогню на лісові масиви, населені пункти, що може призвести до непередбачених наслідків», – прокоментував перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

ЗакарпатПост

https://zakarpatpost.net/2023/03/27/na-zakarpatti-zaboronyly-spalyuvaty-sukhu-roslynnistʹ-ta-rozvodyty-bahatstvo-u-lisovykh-masyvakh/

***

На Закарпатті заборонили розпалювати багаття у лісових масивах

Відповідне рішення прийняли сьогодні під час планового засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

З березня по жовтень рятувальники традиційно фіксують збільшення кількості пожеж через необережне поводження з вогнем, спалювання залишків рослинності, дитячі пустощі тощо. Такі пожежі в екосистемах завдають значних матеріальних та екологічних збитків, зростає небезпека поширення вогню на лісові масиви, населені пункти, що може призвести до непередбачених наслідків.

Саме тому комісія вирішила заборонити:

  • ❗️розпалювати багаття у лісових масивах і рекреаційних зонах (крім спеціально облаштованих місць і зон відпочинку);
  • ❗️випалювати стерню, суху рослинність та сміття на землях лісового фонду, торфовищах, сільськогосподарських угіддях, лісосмугах, заплавах річок та вздовж доріг.

Окрім того, місцевим органам влади рекомендували запровадити обмеження відвідувати лісові масиви і лісопаркові зони, в’їжджати до них на автотранспортних засобах, проводити лісозаготівельні роботи, а також полювати.

https://transkarpatia.net/transcarpathia/social/166130-geroji-ne-vmirajut-voni-zalishajutsja-u-nashih-sercjah.html

Loading