На Житомирщині людям заборонили ходити до лісу – висока пожежна небезпека

7.08.2020

На території області знову встановився 5 – найвищий рівень пожежної небезпеки.

Про це повідомляє пресслужба Житомирського ОУЛМГ

Лісівники вкотре застерігають, що причинами виникнення пожеж у лісі здебільшого є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: непогашені багаття, кинуті в суху траву недопалки, дитячі пустощі з вогнем, йдеться у повідомленні.

На час надзвичайної пожежної небезпеки усім громадянам, окрім державної лісової охорони, заборонено відвідувати лісові масиви та вїжджати до них транспортними засобами.

Порушення вимог пожежної безпеки в лісах – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 90 до 270 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 630 до 1800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

https://www.1.zt.ua/news/misto/na-zhitomirshchini-lyudyam-zaboronili-hoditi-do-lisu-visoka-pozhezhna-nebezpeka.html