Начальника лісгоспу затримали на хабарі

Корреспондент.net, Сьогодні, 18:34

Фото: kyiv.gp.gov.ua Чиновника спіймали “на гарячому”

Чиновник під загрозою звільнення вимагав від підлеглого нелегально продавати деревину.

Правоохоронці затримали при отриманні хабаря в 60 тис. грн начальника обласного управління лісового та мисливського господарства. Його підозрюють у нелегальній торгівлі деревиною. Про це в п’ятницю, 4 вересня, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.  

За даними слідства, в кінці липня 2020 року начальник управління викликав до себе лісничого і описав схему, згідно з якою він повинен неофіційно за готівкові кошти реалізувати частину зібраної в лісництві продукції (деревини), занизивши в офіційній звітності її реальний обсяг, а готівкові кошти передавати йому.  

Відзначається, що згодом начальник управління знову зустрівся з лісничим, вимагаючи передати йому 70 тис. гривень від продажу сільгосппродукції та надалі щомісячно надавати 15 тис. гривень від реалізації за готівкові кошти деревини, спиляної на території підпорядкованого лісництва без внесення до реєстру.  

Прокуратура повідомляє, що в разі відмови чиновник погрожував звільнити лісничого із займаної посади. Обумовлену суму коштів начальник управління отримав двома частинами.  

“3 вересня 2020 року під час передачі другого траншу в сумі 60 тис. гривень чиновника затримали. Під час обшуку в його кабінеті виявили частину коштів, переданих йому раніше”, – розповіли в прокуратурі.  

Також зараз вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру і обрання запобіжного заходу.      

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4270846-nachalnyka-lishospu-zatrymaly-na-khabari

***

Щодо ситуації в Запорізькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства

04.09.2020

Сьогодні в мережі Інтернет з’явилася інформація, яку оприлюднило Державне бюро розслідувань щодо затримання начальника Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства під час отримання неправомірної вигоди.

Державне агентство лісових ресурсів України висловлює свою позицію щодо об’єктивного та всебічного розслідування викладених фактів та готове надати правоохоронним органам повне сприяння в рамках кримінально-процесуального законодавства України.

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=210253&cat_id=32888