Нардеп Тищенко повідомив про замах на члена ТСК щодо “лісової” корупції та його родину. Фото і відео

Дар'я Дурова

Дар’я Дурова

09.04.2023 17:05

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

Український народний депутат Микола Тищенко, який очолює Тимчасову слідчу комісію з розслідування “лісової” корупції, повідомив, що на одного з членів ТСК було скоєно замах. Невідомі підірвали автомобіль – чи постраждав політичний діяч, інформації немає.

Його ім’я Тищенко не розкрив. На своїй сторінці у Facebook 9 квітня нардеп написав, що інцидент стався в ніч на неділю.

За його словами, мав місце замах на життя члена ТСК і його родину. Можливо, зловмисники використали дрон. Після вибуху автомобіль, який застосовувався для перевірок лісогосподарств, повністю згорів.

Автомобіль у вогні

“Ми працювали і працюватимемо 24/7, і тепер ще більш завзято”, – заявив Тищенко й запевнив, що погрози не зупинять діяльність комісії.

Парламентар додав, що вони вже неодноразово зверталися до правоохоронних органів із повідомленням про погрози членам ТСК від “лісової мафії”.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FNikolayTishenko%2Fvideos%2F214137311305328%2F&show_text=false&width=560&height=314&t=10

Судячи із заяв нардепа, він вважає, що замах пов’язаний із професійною діяльністю неназваного політика.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FNikolayTishenko%2Fvideos%2F240655198523986%2F&show_text=false&width=269&height=476&t=10

Додамо, що депутати Верховної Ради (158 голосів “за”) проголосували за створення вказаної ТСК 18 жовтня 2022 року.

Комісія займається питаннями розслідування можливих фактів неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів і Державної екологічної інспекції, їх територіальних органів, підприємств, установ та організацій, які могли призвести до зменшення надходжень до державного й місцевих бюджетів. Очолив комісію Микола Тищенко.

Нардеп Тищенко повідомив про замах на члена ТСК щодо ''лісової'' корупції та його родину. Фото і відео

https://www.obozrevatel.com/ukr/politics-news/nardep-tischenko-povidomiv-pro-zamah-na-chlena-tsk-schodo-lisovoi-koruptsii-ta-jogo-rodinu-foto-i-video.htm.

Loading