Нардепи вимагають прозорого призначення керівника Держлісагентства: пропонують зустріч кандидатів з фракцією СН

КИЇВ. 13 липня. УНН. Народні депутати України звернулися до Прем’єр-міністра України Денису Шмигаля і просять прозорого призначення голови Державного агентства лісових ресурсів України. Про це повідомив народний депутат від “Слуги народу” Олександр Качура в своєму Telegram-каналі, передає УНН.

“Народні депутати звернулися до Прем’єра Дениса Шмигаля з вимогою провести призначення нового керівника Держлісагентства в прозорий спосіб. Для цього пропонуємо провести зустріч можливих кандидатів з депутатською фракцією “Слуга Народу”, – пише він.

За словами Качури, необхідно призначити людину, яка зупинить всі схеми.

“З огляду на ситуацію, що склалася з вирубкою лісів по всій території України і повенями, що були спровоковані, в тому числі злочинним підходом попереднього керівництва, – ми не можемо зробити помилку. Ми повинні призначити людину, яка зупинить всі ці схеми!” – додав він.

Нагадаємо, 2 липня Кабінет міністрів ухвалив рішення звільнити голову Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького.Джерело: УНН

https://www.unn.com.ua/uk/news/1880342-nardepi-vimagayut-prozorogo-priznachennya-kerivnika-derzhlisagentstva-proponuyut-zustrich-kandidativ-z-fraktsiyeyu-sn