Настав весняний сезон лісових пожеж

Від Джона Мури/Робіна Хартмана

Франкфурт, штат Кентуккі – губернатор Енді Бешир нагадує жителям Кентуккі, що весняний сезон лісових пожеж, який розпочався 15 лютого, діє в кожному окрузі Кентуккі до 30 квітня 2024 року. Закон штату забороняє горіння між 6:00 і 18:00 за місцевим часом у межах 150 футів від будь-якого лісу чи кущів.

«Березень і квітень зазвичай є місяцями з великою кількістю лісових пожеж, і ми закликаємо всіх проявляти обережність і враховувати всі фактори, щоб максимально забезпечити безпеку наших сусідів, їхніх будинків і наших лісів», — сказав губернатор Бешир. «

Національна інтегрована система моніторингу посухи показує 22 відсотки Кентуккі все ще аномально сухі, переважно в південно-центральній частині штату та невеликій частині північно-східного Кентуккі. Як ми бачили останні кілька днів, листя та паливо на землі швидко висихають, коли погода стає сонячною та вітряною “, – сказав директор відділу лісового господарства/державний лісничий Брендон Ховард.

«Ми відреагували на кілька лісових пожеж, починаючи з першого лютого. Ми просимо, щоб у разі спалювання сміття вжили належних заходів, щоб запобігти виникненню вогню та переростанню в лісову пожежу, і повідомляти про будь-які підозри на підпал місцевим правоохоронним органам або на гарячу лінію щодо підпалів», він сказав.

KDF щорічно реагує на понад 1000 лісових пожеж по всьому штату. Такі партнери, як Національний ліс Деніела Буна та місцева пожежна служба, також реагують на кілька лісових пожеж.

Дев’яносто дев’ять відсотків усіх лісових пожеж у Кентуккі викликані людьми. Багато з них є випадковими, як неконтрольоване спалювання сміття, багаття та іскри від сільськогосподарського обладнання. Майже 60 відсотків з них викликані підпалами.

Представники лісового господарства кажуть, що громадські зусилля можуть значною мірою допомогти зменшити кількість лісових пожеж. Вжиття додаткових заходів обережності під час пожеж зі сміттям і багаттями, а також уважність до лісових підпалів може ліквідувати більшість лісових пожеж, які виникають у Кентуккі.

  • Зверніть увагу на всі обмеження щодо спалювання на відкритому повітрі, включаючи сезони небезпеки лісових пожеж, правила забруднення повітря, державні правила поводження з відходами, обмеження, встановлені місцевими постановами, і заборони на спалювання в окрузі. Відділ з питань якості повітря має багато обмежень щодо спалювання на відкритому повітрі. Більше інформації можна знайти на сторінці https://eec.ky.gov/Environmental-Protection/Air/Pages/Open-Burning.aspx
  • Уникайте спалювання сміття під час лісових пожеж, а також у сухий і вітряний час. Спалювання на відкритому повітрі заборонено з 6:00 до 18:00 у будь-якому лісі чи чагарнику або в радіусі 150 футів від нього під час пожежонебезпечного сезону з 15 лютого по 30 квітня та з 1 жовтня по 15 грудня.
  • Впроваджуйте «пожежну» практику навколо будинків і громад у лісистих районах. Практики захисту від пожежі варіюються від створення захисного простору навколо будинків шляхом видалення листя, сміття та дров до забезпечення доступу персоналу та обладнання для безпеки в сільській або віддалених районах. Більше ідей щодо оптимізації вогню у вашому домі можна знайти на сторінці https://eec.ky.gov/Natural-Resources/Forestry/wildland-fire-management/Pages/Kentucky-Firewise-Program.aspx
  • Повідомте про підозрілі підпали місцевим правоохоронним органам, найближчому посту поліції штату Кентуккі або зателефонуйте на гарячу лінію Target Arson за номером 1-800-27-ARSON.

Щоб отримати додаткову інформацію про те, як можна запобігти лісовим пожежам і втраті майна, а також карту місцевих польових офісів KDF, відвідайте https://eec.ky.gov/Natural-Resources/Forestry/Pages/default.aspx