Національна інвентаризація лісів України продовжується

Державне агентство лісових ресурсів України 

🇺🇦🇩🇪У Держлісагентстві відбулося засідання двосторонньої групи в рамках проєкту «Технічна підтримка розвитку лісової політики та впровадження національної інвентаризації лісів».

🤝Німецькі партнери проявили готовність і надалі підтримувати українських лісівників.

🗂Проєкт започаткований у рамках німецько-українського аграрно-політичного діалогу ще у 2017 році і складається з двох компонентів:

1️⃣ Підтримка впровадження лісової політики та вдосконалення нормативних документів щодо ведення лісового господарства (моніторинг, лісовпорядкування та лісовідтворення).

2️⃣ Підтримка проведення національної інвентаризації лісів.

🌱У 2021 році ми розпочали роботи з Національної інвентаризації лісів. Сьогодні відсутня повна інформація про всі ліси України. Останні роботи з обліку лісів проведені ще у 2011 році.

💬Голова Держлісагентства Юрій Болоховець: «У минулому році ми інвентаризували 900 ділянок. У цьому – всього 200. Загалом у рамках проєкту потрібно інвентаризувати 18 тисяч ділянок. Фінансування наразі заморожено, але роботи продовжуються за рахунок власних коштів».

📆За планом польові роботи мали тривати 5 років і ще 1 рік виділявся на аналіз зібраних даних. Проте війна і відсутність фінансування внесли суттєві корективи у реалізацію проєкту.

🌳Зараз разом із партнерами із Німеччини напрацьовується дорожня карта щодо підтримки національної інвентаризації українських лісів.

 142 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.