Недопалок або багаття? Українські ліси згорають у потужному вогні, рятувальники звернулися з важливою заявою

Українські рятувальники нагадали, що вогонь не іграшка і подарували громадянам листівки з важливою інформацією

З Донецької області прийшли дуже важливі новини, які повинні знати всі українці. Тут співробітники ДСНС України проводять роз’яснювальну роботу щодо недопущення пожеж в екосистемах.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!Підписатися

Українські рятувальники звернули увагу громадян на основні причини виникнення пожеж у природних екосистемах та наслідки, які вони завдають довкіллю.

Про це стало відомо завдяки новій публікації прес-центру штабу ООС в мережі Facebook.

Публікація прес-служби штабу ООС, скріншот: Facebook 
Публікація прес-служби штабу ООС, скріншот: Facebook 

“Часто, невід’ємною частиною загорянь стають місця розведення багать. Через нехтування правилами безпечної поведінки на природі і в лісі і необережність місцевих жителів або відпочиваючих, під загрозою опиняються гектари лісів і полів. Також рятувальники довели до відома мешканців статистику виникнення пожеж на території області та країни.Популярні новини заразЮрій Ткач “проміняв” “Квартал 95” на роботу в розкішному готелі: “Тепер ви знаєте”Володимир Зеленський виявився “найгарячішим” серед президентів ЄС: “У центрі уваги”Сім’я загиблої телеведучої розповіла про харчові розлади жінки: довгий час приховувалаУкраїнці дізналися, з ким Михайло Заливако розпрощається в 10 випуску слідом за “Зайкою”: “Щось перемкнуло”Показати ще

Також, ознайомили зі збільшенням штрафів за випалювання стерні, лугів, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю. Кожен, з ким довелося поспілкуватися, отримав від співробітників ДСНС України листівки із застереженнями та переліком життєво важливих правил пожежної безпеки.

Публікація прес-служби штабу ООС, скріншот: Facebook 
Публікація прес-служби штабу ООС, скріншот: Facebook 

Також, рятувальники, спільно з представниками муніципальної варти, провели профілактичні рейди в місцях відпочинку людей. Фахівці Служби порятунку нагадали основні правила пожежної безпеки, поведінки біля водойм і розповіли, що робити в разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Надзвичайники зазначили, що у разі виникнення пожежі необхідно негайно викликати Службу порятунку за телефоном “101”.

Фахівці ДСНС України зазначають, що необачно викинутий недопалок, іскра від багаття, пустощі з вогнем можуть стати причинами виникнення масштабних пожеж, ліквідувати які нерідко доводиться силами численних загонів рятувальних підрозділів.”, – повідомляють автори публікації.

Публікація прес-служби штабу ООС, скріншот: Facebook 
Публікація прес-служби штабу ООС, скріншот: Facebook 
Андрей Волков

Андрей Волков
сьогодні, 19:00

https://sport.znaj.ua/381026-nedopalok-abo-bagattya-ukrajinski-lisi-zgorayut-u-potuzhnomu-vogni-ryatuvalniki-zvernulisya-z-vazhlivoyu-zayavoyu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *