«Немає нічого кращого, ніж працювати в лісі», – Наталія Куринчук, майстриня з Люб’язького лісництва

29 Листопада 2022, 18:15

Попри всі складнощі, майстриня лісу любить свою роботу.

Наталія Куринчук – майстриня лісу Люб’язького лісництва. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Любешівського лісомисливського господарства.

Після закінчення Львівського національного лісотехнічного університету у 2014 році, зазначається в дописі, де Наталія здобула вищу фахову освіту, вона почала працювати в Любязькому лісництві. 

Не зважаючи на специфіку лісової галузі, майстриня справляється зі своїми посадовими обов’язками. А це щоденна нелегка праця: від догляду за лісовими культурами до захисту від браконьєрів.

«У мене прекрасна робота, немає нічого кращого ніж працювати в лісі. Тому що ти вирощуєш ліс, доглядаєш за ним за живою природою, насолоджуєшся нею, бачиш результат своєї роботи, і це тішить», – каже Наталія.

Так, робота в неї багатогранна: потрібно і територію об’їздити, і за культурами доглянути, і з громадою проводити бесіди, особливо перед настанням пожежонебезпечного періоду, і документальної роботи теж вистачає.

Попри це все,  Наталя – ще й турботлива мама для двох діток і любляча дружина.

Наталія Куринчук

https://lyubeshiv.rayon.in.ua/news/556744-nemae-nichogo-krashchogo-nizh-pratsyuvati-v-lisi-nataliya-kurinchuk-maystrinya-z-lyubyazkogo-lisnitstva

Loading