News

Як правильно придбати дрова

наразі Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України і Державне агентство лісових ресурсів України розробляють інтернет-магазин із продажу дров для населення «ДроваЄ». Про його запуск буде згодом повідомлено офіційно

 194 total views,  34 views today

Як правильно придбати дрова Далі

На півдні Франції вирує пожежа-монстр: її видно з космосу

На південному заході Франції вирує гігантська лісова пожежа. Вогонь поглинув вже 7000 га лісу. Знищено декілька споруд. Евакуюватись довелося 10 тисячам місцевих жителів. Пожежа настільки велика, що її добре видно з космосу.

 166 total views,  32 views today

На півдні Франції вирує пожежа-монстр: її видно з космосу Далі

Відбувся виїзний семінар-навчання з питань захисту лісу від шкідників та хвороб

Днями на базі Черкаського лісгоспу відбувся виїзний семінар-навчання з питань лісозахисту під керівництвом першого заступника начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Рутенка, за участю директора ДСЛП «Київлісозахист» Сергія Солохи, головного лісопатолога ДСЛП «Київлісозахист» Валентина Голика, головних лісничих та інженерів з охорони і захисту лісу держлісгоспів Черкащини.

 178 total views,  30 views today

Відбувся виїзний семінар-навчання з питань захисту лісу від шкідників та хвороб Далі

На Зарічненщині крадії деревини побили працівника лісгоспу

У Вараському районі 10 серпня незаконні лісоруби завдали тілесні ушкодження працівникові лісгоспу.

 179 total views,  30 views today

На Зарічненщині крадії деревини побили працівника лісгоспу Далі

Через російські обстріли спалахнули 100 гектарів лісу на Херсонщині

У Херсонській області через бойові дії горіли ліси у Новокаховському та Олешківському лісництвах. Також горів ліс поблизу Кардашинки.

 169 total views,  30 views today

Через російські обстріли спалахнули 100 гектарів лісу на Херсонщині Далі

Питання охорони лісів від пожеж

Є одним із найважливіших з усіх завдань, які вирішуються лісогосподарським підприємством. Лісові пожежі – злісний ворог лісу. Тому лісівники Олевського лісгоспу продовжують доукомплектовувати власний парк спецтехніки.

 209 total views,  29 views today

Питання охорони лісів від пожеж Далі

«В кожному лісгоспі повинен бути справний, якісний та надійний пожежний інвентар», – Віталій Петренко, начальник Закарпатського ОУЛМГ

Тема пожеж в лісфонді останнім часом стала вкрай важливою та дуже серйозною. Тільки за поточний тиждень на Ужгородщині згоріло понад 20 га земель лісфонду. Це колосальні масштаби за такий короткий період часу. Проте, проблема тут не тільки через підвищену температуру повітря та засуху, а в першу чергу- через людську недбалість: неконтрольоване полум’я за лічені хвилини може знищити або пошкодити сотні гектарів лісу, який вирощувався і доглядався лісівниками десятки років. Одночасно, від вогню гинуть не лише дерева, а й рослинність, дикі тварини, птахи і комахи, тобто ціла лісова екосистема.

 206 total views,  30 views today

«В кожному лісгоспі повинен бути справний, якісний та надійний пожежний інвентар», – Віталій Петренко, начальник Закарпатського ОУЛМГ Далі

У Франції вирують масштабні лісові пожежі: евакуйовано 10 тисяч людей

На південному заході Франції вирують масштабні лісові пожежі. Наразі приборкати полум’я не вдалося.

 195 total views,  31 views today

У Франції вирують масштабні лісові пожежі: евакуйовано 10 тисяч людей Далі