News

Що буде з лісовою та протипожежною стратегіями, законом про самосійні ліси та указами про нові нацпарки

Державну стратегію управління лісами до 2035 року Міндовкілля внесло в Кабмін і зараз документ проходить процедури узгодження. Зокрема, увечері 2 грудня планується розгляд цієї стратегії на профільному комітеті уряду.

Далі

Досвід ведення лісового господарства та охорони лісів від пожеж в Німеччині

На кафедрі лісівництва ННІ ЛіСПГ відбувся науково-практичний онлайн семінар: «Досвід ведення лісового господарства та охорони лісів від пожеж в Німеччині»

Далі

Конструктивна розмова із закарпатськими підприємцями

Важелі для боротьби із такими недобросовісними підприємцями є – контроль за чітким виконанням договору, а у випадку відмови – формування списків таких СПД для подачі на організатора аукціонів – біржу, яка буде застосовувати проти них штрафні санкції, зокрема у вигляді недопущення на певний період до участі в торгах.

Далі

Незаконну рубку виявлено внаслідок ревізії обходів, що проводилися працівниками ДП «Довжанське ЛМГ»

Сьогодні усі обласні та центральні ЗМІ облетіла справді сенсаційна інформація, подана Спеціалізованою екологічною прокуратурою Закарпатської обласної прокуратури про виявлення масштабної незаконної рубки дерев на Іршавщині.

Далі

У США створили дрона-робота, схожого на сокола: може сідати на гілки та ловити предмети у повітрі. Фото і відео

Інженери зазначили, що SNAG можна використовувати для моніторингу погоди, дикої природи та природних екосистем, наприклад, у рамках зусиль щодо запобігання лісовим пожежам, а також пошуково-рятувальних роботах.

Далі

Під час осінньої кампанії у рамках реалізації програми Президента «Зелена країна» у 2021 році висадили майже 58 млн дерев – це на 40 % більше, ніж планувалося

Урамках виконання еко-ініціативи Президента «Зелена країна» за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев. За 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів.

Далі