News

На Волині людям дозволять ходити в ліс, але не всім

На засіданні ради оборони Волинської області розглянуте питання щодо відвідання населенням лісів. Про це повідомляє Управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА.

 308 total views,  25 views today

На Волині людям дозволять ходити в ліс, але не всім Далі

Миколаївців просять повідомляти про незаконну вирубку лісів

Очевидцям незаконної вирубки дерев на території Миколаївської, Одеської або Херсонської областей слід звернутися на гарячу лінію ДП «Ліси України».

 295 total views,  27 views today

Миколаївців просять повідомляти про незаконну вирубку лісів Далі

Моделювання минулих і майбутніх лісових пожеж у Південній Кореї:

Теплові хвилі, спричинені зміною клімату, збільшують глобальний ризик лісових пожеж, посилюючи спалювання біомаси та прискорюючи зміну клімату в замкнутому колі. Це створює проблему для системи реагування в густо лісистій Південній Кореї, збільшуючи ризик більш частих і масштабних спалахів пожеж

 698 total views,  26 views today

Моделювання минулих і майбутніх лісових пожеж у Південній Кореї: Далі

Лісова реформа на Хмельниччині: задача з багатьма невідомими

Під час повномасштабного вторгнення чимало сфер, так чи інакше не пов’язаних з війною, чи обороноздатністю, опинилися поза увагою суспільства. Однак це не означає, що там перестали відбуватися якісь процеси. Лісова галузь, якою українці й до великої війни цікавилися не надто охоче, нині переживає реформу. І те, що її втілюють у відверто найскладніші для країни часи, свідчить про її важливість

 677 total views,  25 views today

Лісова реформа на Хмельниччині: задача з багатьма невідомими Далі

Лісова галузь: як реформа долає кризу

Лісова галузь почала жити та працювати в нових умовах. Пострадянську систему лісгоспів замінила європейська модель – єдине ДП “Ліси України”.

 824 total views,  25 views today

Лісова галузь: як реформа долає кризу Далі

Пал або пропав

Понад десяток суб’єктів рф планують провести весняні профілактичні відпали сухої трави, незважаючи на рекомендації рослісгоспу зупинити цю практику. У середині лютого відомство закликало регіональну владу перенести основні роботи на осінь, щоб знизити ризики лісових пожеж у разі несприятливих погодних умов. Проте представники регіонів відзначають, що при введенні заборон необхідно враховувати кліматичні умови та наполягають на ефективності весняних підлог в рамках протипожежних заходів.

 661 total views,  25 views today

Пал або пропав Далі

На Волині будуватимуть лісові дороги

План будівництва у розрізі регіональних офісів ДП “Ліси України” виглядає наступним чином: Поліський лісовий офіс – 180 км; Карпатський лісовий офіс – 160 км; Столичний лісовий офіс – 100 км; Подільський лісовий офіс – 30 км; Центральний лісовий офіс – 30 км. 

 653 total views,  25 views today

На Волині будуватимуть лісові дороги Далі

Комісія ТЕБ та НС розглянула питання пожежної безпеки у весняно-літній період та забезпечення водними ресурсами

9 березня відбулося планове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра з відновлення України ― Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова. Про це повідомляє Урядовий портал.

 709 total views,  27 views today

Комісія ТЕБ та НС розглянула питання пожежної безпеки у весняно-літній період та забезпечення водними ресурсами Далі

На Чернігівщині вже готуються до пожежонебезпечного періоду

Філії області вже зробили перші кроки до створення відомчої пожежної охорони, адже до гасіння лісових пожеж допускаються лише працівники, які пройшли відповідний курс підготовки.

 849 total views,  30 views today

На Чернігівщині вже готуються до пожежонебезпечного періоду Далі