News

Що будемо реформувати?

Лісове господарство України – це одна з ефективно працюючих галузей виробництва, яка вирощує, відновлює, охороняє ліси, підвищує їх продуктивність і якість, забезпечує раціональне використання земель лісогосподарського призначення і лісових ресурсів країни

Далі

Сьогодні відбулися дві визначні події для вирощування майбутніх лісів Житомирщини

В ДП “Овруцьке спеціалізоване лісове господарство” відкрили дві нові теплиці, а в Державне підприємство “Радомишльське лісомисливське господарство” – спеціалізований банк насіння з холодильними камерами.

Далі

Вирубування лісів та незаконний видобуток корисних копалин завдали збитків Рівненщині на майже мільйон гривень

Більшість зареєстрованих правопорушень проти довкілля здійснюють місцеві жителі громад, які використовують землі, ліси і видобувають різні корисні копалини.

Далі

Відпрацювання спільних тактичних дій з гасіння лісових пожеж

Зведений загін Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства з ліквідації великих лісових пожеж вирушає на допомогу колегам на Чернігівщину.

Далі

Самосійні та необліковані ліси: чому Україна має їх зберегти?

В Україні існує феномен «самосійних» лісів. Це ліси, які утворилися природним шляхом на закинутих сільгоспугіддях. За попередніми оцінками, їхня площа величезна – від 300 до 500 тисяч гектарів. Самосійні ліси здебільшого розташовуються на сільськогосподарських землях і не мають юридичного статусу лісу, тобто не охороняються законом. Відповідно, як тільки на ділянку самосійного лісу знаходиться власник або орендар – цей ліс знищується на користь ріллі або пасовища.

Далі

Презентація посібника: Застосування ГІС у природоохоронній справі на прикладі програми QGIS

В посібнику висвітлено загальні принципи організації і функціонування географічних інформаційних систем (ГІС) та основні можливості використання методів ГІС у природоохоронній справі та у дослідженнях екологічних проблем. Головна увага спрямована на застосування програмного пакету QGIS.

Далі