News

Руководитель Рослесхоза оценивает необходимый объем лесных субвенций в 93 миллиарда рублей

На сайте РИА Новости опубликовано интервью руководителя Рослесхоза И.В.Советникова. В числе прочего, он приводит оценку необходимого для полноценного исполнения переданных субъектам РФ лесных полномочий финансирования: “В этом году регионы получили на исполнение переданных полномочий около 33 миллиардов рублей в качестве субвенций из федерального бюджета. По предварительным оценкам, для полноценной реализации лесных полномочий регионам необходимо выделять порядка 93 миллиардов рублей ежегодно”.

Далі

Роменські лісівники підвищують рівень підготовки до гасіння лісових пожеж

«До навчань були залучені працівники Роменського лісгоспу, Роменського агролісгоспу, 14 Державної пожежно-рятувальної частини міста Ромни та працівники швидкої медичної допомоги», – коментує коло учасників заходу головний лісничий ДП «Роменський лісгосп» Сергій Івашкін.

Далі

Огляд прогресу проведення основних екологічних реформ за перший рік роботи Міндовкілля України

27 травня 2020 року було утворено самостійне Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України (надалі – Міндовкілля), яке попередньо рік функціонувало в складі Міністерства енергетики та захисту довкілля України. Метою цього документа є огляд прогресу у впровадженні основних екологічних реформ, що відбувся (чи не відбувся) упродовж першого року діяльності Міндовкілля України (з червня 2020 по липень 2021).

Далі

ЄС наполягає на проведенні невідкладних та ефективних реформ у лісовому секторі України

Нещодавно світ побачив звіт від групи Free Svydovets щодо брутальних вирубок лісів в Україні. Прикро, та це дослідження навряд чи можна назвати сенсацією. Попри те, що у роботі викладено вагомі докази несталого господарювання, – такі звіти з’являються що кілька років вже два десятиліття поспіль. А суттєвих зрушень у бік більш сталого господарювання так і не відбулося.

Далі

Український ринок необробленої деревини. Передумови для якісного зростання

Сьогодні торгівля необробленою деревиною привертає значну увагу не тільки представників бізнесу і промисловості, а й населення, яке занепокоєне численними вирубками лісів в Україні та тіньовими схемами розпродажу деревини.

Далі

Горелым потянуло с юга

На юге России в августе серьезно возрастет риск возникновения лесных пожаров, следует из предварительного прогноза «Авиалесоохраны». При этом Дальний Восток и Сибирь гореть также не перестанут — пик бедствия там еще не пройден. По оценкам экологов, 2021 год стал пятым с начала века по общей площади лесных возгораний. Уже через неделю, говорят в «Гринписе России», нынешний год может подняться в рейтинге, выйдя на третье место по этому показателю.

Далі