News

Привітальний марафон з Днем працівника лісу (оновлюється)

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Святкуючи разом з Вами, бажаємо, щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє.

Loading

Привітальний марафон з Днем працівника лісу (оновлюється) Далі

Круглий стіл «Експортний потенціал деревообробної галузі України»

Мета заходу: Ознайомлення іноземних колег і представників ділових та дипломатичних кіл із деревообробною галуззю й потенціалом підприємств України, сприяння встановленню ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями; використання матеріалів зустрічі представниками іноземних країн для підготовки пропозицій бізнес-спільноті та урядам своїх держав щодо налагодження торговельно-економічних зв’язків з Україною.

Loading

Круглий стіл «Експортний потенціал деревообробної галузі України» Далі

99 внутрішніх перевірок проведено у філіях Північного лісового офісу ДП «Ліси України»

Однією із ключових змін, що передбачала реформа лісової галузі, було створення нового механізму протидії корупції, зловживанням та крадіжкам.

Loading

99 внутрішніх перевірок проведено у філіях Північного лісового офісу ДП «Ліси України» Далі

Через пиятику лісникам на Тернопільщині скасували бронювання від мобілізації

На Тернопільщині працівників філії «Кременецького лісового господарства» за гучне святкування професійного свята в робочий час позбавили премії і надбавок, а також скасували бронювання від мобілізації. Керівнику лісництва висунули догану.

Loading

Через пиятику лісникам на Тернопільщині скасували бронювання від мобілізації Далі

Ринок деревини. Рецепт розвитку та зростання для України

Завдяки ліцензованим біржовим торгам рівень виконання договорів з продажу деревини зріс з 46% до 84%. І до кінця року цей показник перевищить 90%.

Loading

Ринок деревини. Рецепт розвитку та зростання для України Далі

Як не зашкодити природі? поради науковцям, які беруть участь в ОВД

Щороку тисячі компаній проходять процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД). Щоб оцінити вплив запланованих проєктів на біорізноманіття, такі компанії часто …

Loading

Як не зашкодити природі? поради науковцям, які беруть участь в ОВД Далі

Сезон лісових пожеж не закінчився, попереджає комісар Франц

Наперекір прохолодній погоді, комісар із громадських земель Гіларі Франц просить жителів Вашингтона не розпалювати вогонь на відкритому повітрі, поки ландшафт все ще надзвичайно сухий

Loading

Сезон лісових пожеж не закінчився, попереджає комісар Франц Далі

Арабский миллион долларов пошел не на лес, но на воду в Костанайской области

В разы увеличивают территорию, которую с нового года начнут использовать под посадку будущего леса на территории Костанайской области. Масштабные изменения в Басаманском и Пригородном лесхозах происходят в том числе в рамках ликвидации последствий лесного пожара в Аулиекольском районе в сентябре 2022 года, передает inbusiness.kz.

Loading

Арабский миллион долларов пошел не на лес, но на воду в Костанайской области Далі

Лісівники-побратими: Закарпаття відвідали чеські колеги

З робочим візитом до філій Карпатського лісового офісу навідались чеські лісівники краю Височіна, Генереальний консул Чеської республіки у Львові Давід Нови та представники Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч та Володимир Чубірко.

Loading

Лісівники-побратими: Закарпаття відвідали чеські колеги Далі

Місце оборони, захисту та порятунку. Історичні таємниці волинських лісів

Як багато ми знаємо про історію лісу? Ліс завжди дбайливо огортав Волинь. Лихоліття воєн не минули для безслідно. Саме тут зароджувалася надія на Незалежність – Українська повстанська армія. Як в умовах сучасності вдається оберігати це дітище, журналісти Район.Історія поспілкувалися з директором Поліського лісового офісу Олександром Кватирком.

Loading

Місце оборони, захисту та порятунку. Історичні таємниці волинських лісів Далі