Незаконним рубкам не місце в лісовій галузі України

Незаконним рубкам не місце в лісовій галузі України. Повторюсь, це моя принципова позиція.

Збитки держави від незаконних рубок за п’ять років становлять більше 1 млрд грн. Це набагато більше, ніж державне фінансування лісової галузі.

Утім, ситуація змінюється!Операції рейдових груп Держлісагентства та правоохоронних органів з патрулювання лісів допомагають ламати старі схеми «чорних лісорубів», навколо яких вибудована ціла інфраструктура.

З початку роботи мобільних рейдових груп проведено майже 18,3 тис. рейдів. Складено близько 2 тисяч адмінпротоколів, до поліції передано 312 матеріалів. Лише за останні тиждень проведено більше 800 рейдів.

Працюємо далі!

#ліс#всебуделісОфіс Президента УкраїниКабінет Міністрів України#ЕкоКомітетДержавне агентство лісових ресурсів УкраїниДенис ШмигальРоман АбрамовськийИрина СтавчукОлег Бондаренко


Андрій Заблоцький: Держлісагентство посилює боротьбу з незаконними рубками.

ЕКОЛОГІЯ

Лише за останній тиждень провели 800 рейдів

Держлісагентство посилює боротьбу з незаконними рубками.За словами Голови Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького, ініціатива формування мобільних рейдових груп з сил Держлісагентства та правоохоронців допомагає ламати старі схеми «чорних лісорубів». Так, лише за минулий тиждень проведено 800 рейдів. Вилучено декілька сотень кубометрів незаконної деревини та декілька авто.

«Мобільні групи вже провели більше 18 тис. рейдів. Складено близько 2 тисяч адмінпротоколів, до поліції передано 312 матеріалів», – зауважив Андрій Заблоцький та додав, що збитки держави від незаконних рубок за п’ять років становлять більше 1 млрд грн. Це набагато більше, ніж державне фінансування лісової галузі, і це час припинити.

«Незаконним рубкам не місце в лісовій галузі України. Це моя принципова позиція. Ми поступово викорінюємо всі ці старі схеми. Паралельно працюємо над тим, аби прибрати всі прогалини в законодавстві, які заохочують працювати нелегально. Вже розроблено законопроект, який спрямований на це», – зауважив він.

Державне агентство лісових ресурсів України,
опубліковано 19 червня 2020 року о 13:02

https://www.kmu.gov.ua/news/andrij-zablockij-derzhlisagentstvo-posilyuye-borotbu-z-nezakonnimi-rubkami-lishe-za-ostannij-tizhden-proveli-800-rejdiv