Нова техніка проти вогню

Пожежна безпека  /  

Автор: Наталія ЦЕЛІТАН 
Дата публікації: 09.12.2021

В автопарках лісгоспів країни з’являється нова спеціалізована техніка різного призначення, зокрема пожежні машини. 

Не секрет, що хороша технічна оснащеність має першорядне значення у боротьбі з вогненною стихією. Тому згідно з протоколом колегії від 7 квітня 2021 р. «Про готовність організацій лісового господарства до пожежонебезпечного сезону» парк машин для гасіння пожеж планомірно поповнюється. Нові пожежні машини, замінивши техніку, що виробила свій ресурс, а в більшості випадків передану з інших відомств, забезпечать максимальну ефективність гасіння лісових пожеж. 

Так, за інформацією консультанта управління лісового господарства Мінлісгоспу Олексія Бойка, план щодо придбання пожежних машин на цей рік виконають усі лісогосподарські об’єднання. Так, станом на 1 грудня Брестським ДВЛГО придбано 16 нових пожежних машин та один всюдихід (Івацевичський лісгосп), у Гомельському ДВЛГО їх придбано 12. Плюс 23 пожежні машини, а також один всюдихід (Вілейський досвідчений лісгосп) з’явилися на Мінщині, а 2 на Гродненщині. Тринадцять одиниць цієї техніки забезпечуватимуть оперативне гасіння загорянь у Могилівському ДВЛГО та чотири у північному регіоні, що на Вітебщині. 

Тут, в Оршанському лісгоспі, також з’явився новий болотохід на гусеничному ходу, який легко може дістатися до вогнища загоряння там, де звичайна техніка не пройде. 

Загалом лісова галузь цього року зміцнила автопарки лісгоспів 105 пожежними машинами. При цьому із доробком: 17 одиниць придбаної техніки – це план 2022 року.

http://lesgazeta.by/economy/pozharnaja-bezopasnost/novaja-tehnika-protiv-ognja