Нові структури для боротьби з ландшафтними пожежами

На Донеччині запрацював 15 Центр безпеки

🎉Сталий соціально-економічний розвиток територіальних громад та зростання добробуту їх населення напряму залежать від вирішення питань безпеки життєдіяльності людини і кожна об’єднана громада з перших днів свого існування має ґрунтовно планувати безпеку і захист свого населення від пожеж та ймовірних надзвичайних ситуацій.

Відкриття Центрів безпеки – один із дієвих варіантів комплексного вирішення питань інфраструктурного забезпечення заходів безпеки у сільській місцевості.

Сьогодні, 19 жовтня, у м. Новогродівка відкрився вже 15-й Центр безпеки. Центр обслуговує територію Новогродівської територіальної громади, до складу якої входять 15 населених пунктів з населенням майже 20 тисяч чоловік. У будівлі Центру розміщуються пожежно-рятувальний підрозділ та підрозділ поліції. Присутні на відкритті громадяни зазначили, що відкриття сучасного Центру безпеки – це важливий крок не лише у питанні забезпечення належного рівня безпеки людей, але й необхідний етап для подальшого успішного розвитку громади.

ДСНС України 

2 год  ·