Нові технології – у роботі ізяславських лісівників

Новини –

Відеокамери у лісі. Таку сучасну систему спостереження встановили в Ізяславському лісгоспі. Автоматизовані очі допомагають ловити порушників та виявляють пожежі. Висока якість зображення зможе визначити номера автівки чи точні координати займання. А вже незабаром дані з камер збиратимуть в одну систему.

Ізяславський лісгосп не стоїть осторонь впровадження сучасних технологій. Нещодавно тут придбали ще одну камеру спостереження. Усі дані будуть гуртуватись в єдину систему – для таких потреб  уже виділили спеціальне приміщення на території підприємства.

Камери розташовані на пожежних вежах Михельського лісництва. Його площа  5260 гектарів – тож охороняти є що. Таким сучасним способом лісники виявляють сумнівних відпочивальників у лісі, незаконний вивіз сировини та займання територій.

Камера фіксує дим – це одразу сигнал для лісників про пожежу. Система відеоспостереження визначає координати з похибкою у 5-10 метрів. Цей відділок має ще одну камеру, третя знаходиться у Славуті. Огляд автоматизованого ока – 360 градусів. Дані зберігаються в пам’яті  пристрою 48 годин.

Вартість такого обладнання – більше ніж 130 тисяч гривень. У планах лісгоспу – удосконалити систему, аби вона подавала сигнал на телефон під час виявлення диму.