Нові видання, підготовлені науковцями УкрНДІЛГА імені Г. М. Висоцького-URIFFM та дослідної мережі, вже вийшли з друку!

Державне агентство лісових ресурсів України 

Нові видання, підготовлені науковцями УкрНДІЛГА імені Г. М. Висоцького-URIFFM та дослідної мережі, вже вийшли з друку! ????

✔️ Одне з видань присвячене особливостям проведення рубок формування та оздоровлення лісів.

У роботі узагальнено лісівничий досвід щодо особливостей проведення рубок формування та оздоровлення лісів у різних природних зонах України.

Видання розроблено за результатами науково-дослідних робіт, які були проведені науковцями УкрНДІЛГА імені Г. М. Висоцького, УкрНДІ Гірліс, НЛТУ України з урахуванням результатів досліджень, проведених у попередні роки.

https://uriffm.org.ua/static/main/files/osobl.pdf

✔️В іншому виданні йдеться про економічну оцінку екосистемних послуг лісів України.

Зокрема, наведено результати еколого-економічних розрахунків стосовно оцінювання екосистемних послуг лісів України з урахуванням міжнародних тенденцій і напрямів.

Надано економічну оцінку деревної та недеревної продукції лісу, кліматорегулювальних, фітомеліоративних, рекультиваційних, рекреаційних і соціальних функцій лісів України, а також визначено вартісну цінність біологічного різноманіття деревних рослин і лісових генетичних ресурсів.

https://uriffm.org.ua/static/main/files/EcoSys.pdf

Наукові видання розміщенні на сайті #УкрНДІЛГА та призначені для фахівців лісового господарства, наукових і проєктних організацій, викладачів і студентів навчальних закладів лісівничого та суміжних напрямів.

Loading