30.12.2022
Зустріч з оцінки лісових пожеж наприкінці року та церемонія доставки гелікоптера для гасіння пожежі відбулися в ангарі Turkish Bird нашого Генерального управління лісового господарства за участю нашого міністра сільського та лісового господарства Вахіта Кіріші.
Наше Головне управління лісового господарства, яке досягло великих успіхів у виїзному та екстреному реагуванні на лісові пожежі; додала до свого інвентарю гелікоптер T70 Sikorsky, який належить їй, уперше для використання при ліквідації лісових пожеж.
Наш генеральний директор лісового господарства Бекір Караджабей підкреслив, що вони налаштовані боротися з лісовими пожежами, і сказав: «Ми підійшли до кінця ще одного року лісогосподарських робіт, які слідують одна за одною, як доміно, на одній третині площі країни, не кажучи літо-зима, день-ніч і напружені зусилля від початку до кінця. З метою збільшення лісової присутності на землі нашої країни з осені до весни протягом року проводяться інтенсивні лісогосподарські роботи, а в літні місяці до цих робіт додається протипожежна робота. Наша мета – якнайшвидше повністю стерти сліди кожної пожежі та зробити смарагдово-зелений покрив панівним у всій країні, вживаючи всіх заходів проти різного роду негативу.
«Гелікоптер також виконує рятувальні роботи, окрім гасіння пожежі»
Наш генеральний директор лісового господарства Бекір Караджабей підкреслив, що влітку вони працюють на вугіллях, а взимку на льоду; Він заявив, що гелікоптер T70 Sikorsky, який перебуває на озброєнні нашого ГУ лісового господарства, може працювати безперебійно, навіть вночі. Генеральний директор нашого лісового господарства пан Бекір Караджабей надав інформацію про особливості вертольота T70 Sikorsky; «Гелікоптер T70 Sikorsky, який відіграватиме важливу роль у повітряному реагуванні на лісові пожежі, чергуватиме вдень і вночі та матиме здатність літати протягом двох з половиною годин без зупинки та перевозити 11 лісових працівників, якщо це необхідно. Гелікоптер T70 Sikorsky також здатний кинути у вогонь 2,5 тонни води. Гелікоптер T70 Sikorsky, який є на озброєнні нашого Головного управління лісового господарства, може виконувати рятувальні місії з додатковим обладнанням, яке він несе, на додаток до своїх завдань з пожежі.
«Час нашого першого реагування на пожежу скорочено до 10 хвилин»
Вказуючи на те, що більше половини лісів країни складаються з пожежонебезпечних територій, наш міністр сільського та лісового господарства Вахіт Кірішчі сказав, що приблизно 90 відсотків пожеж спричинені людьми. Міністр Кіріші підкреслив, що поширення та темпи зростання цих пожеж здебільшого пов’язані з метеорологією та кліматом.
Міністр Кірішчі заявив, що вони дотримуються стратегії, спрямованої на збільшення потужностей і розвиток технологій у боротьбі з лісовими пожежами: «Ми збільшили кількість гелікоптерів з 39 минулого року до 55, кількість літаків з 3 до 20, а кількість БПЛА з 4 до 8. «У нас напоготові 25 гелікоптерів, 2 літаки та 2 БПЛА. Наш час першого реагування на пожежу скорочено до 10 хвилин». використовували фрази.
Відзначаючи, що нові вертольоти увійдуть до інвентарю, міністр Кіріші сказав: «Сьогодні вперше наш гелікоптер, який належить нам, увійде до нашого інвентарю. Бажаємо успіхів нашій пожежній вертолітній організації, яку виробляє TAI спільно і Sikorsky, до нашої країни. Цей гелікоптер може викидати 2,5 тонни води і зможе викидати 2,5 тонни води вночі під час лісових пожеж. У наступному році 4 літаки-амфібії та 1 літак керування повітрям, оснащені системами місії, які забезпечують високу зображення з роздільною здатністю та виготовлення цифрових карт буде включено до нашого флоту. Знову ж таки, наші внутрішні та національні вертольоти Gökbey та ще 16 належних нам літаків будуть включені до нашого інвентарю. Ми прагнемо зміцнити наш флот, включивши він сказав.
Наш міністр, пан Кіріші, підкреслив, що вони ефективно використовують технології для запобігання лісовим пожежам і реагування на них, і наголосив на важливості раннього втручання.
«Туреччина стала першою європейською країною, яка використовує технологію БПЛА для спостереження за лісовими пожежами»
Підкреслюючи, що вони досягли багатьох успіхів у боротьбі з лісовими пожежами, поступово використовуючи новітні технології у світі за останні 20 років, наш міністр пан Кіріші сказав:
«БПЛА, які є нашою національною гордістю, також виконують важливе завдання у захисті нашої зеленої батьківщини. Завдяки тепловим камерам, які використовуються в БПЛА, пожежі миттєво виявляються та готується план втручання, інтегруючи їх із даними метеорології. Туреччина є перша європейська країна, яка використовує технологію БПЛА для спостереження за лісовими пожежами. Ми можемо миттєво просканувати територію площею 3,5 мільйона гектарів за 1 хвилину за допомогою БПЛА. Іншою технологією, яку ми використовуємо для гасіння пожеж, є інтелектуальні пожежні вежі, 162 з яких розумні, з загалом 776. Ці безпілотні вежі, де використовується штучний інтелект, можуть виявляти пожежі здалеку та виявляти пожежі.передає його до центру управління.









https://www.ogm.gov.tr/tr/haberler/orman-yanginlarinda-mucadeleye-yeni-nefer