Очільник лісового господарства Хмельниччини залишив свою посаду

Начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко повідомив про припинення своєї діяльності на цій посаді.

На своїй сторінці у Фейсбуці Петро Пешко підсумував результати своєї 5-річної роботи так:“За 5 років ми зробили лісове господарство краю інноваційним, сучасним, передовим. Саме ми першими в Україні відкрили селенційно-насінневий комплекс. Саме в лісах Подільського краю першою запрацювала світова потужна природоощадна техніка. Саме підприємства Хмельниччини придбали унікальні машини, які самостійно садять ліс (а такі є навіть не у всіх країнах Європи). Цей список можна продовжувати довго. Ми щодня розвивалися, проектували, створювали і досягали своєї мети”.

Також головний лісівник Хмельниччини подякував моїм колегам, зазначивши, що за 5 років роботи Хмельниччина стала для нього рідною.Нагадаємо, що минулого місяця, у Міжнародний день волонтера, Петра Пешка було нагороджено почесним нагрудним знаком від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Автор: Наталя Кошай

https://podillyanews.com/2023/01/13/ochilnyk-lisovogo-gospodarstva-hmelnychchyny-zalyshyv-svoyu-posadu/

Loading