Офіцери Агентства дикої природи штату Теннессі повинні носити натільні камери

Грант Міністерства юстиції США відкриває стартову вкладку для програми, яка з’являється після того, як агентство зіткнулося з двома судовими позовами за ймовірне зловживання владою
АВТОР: АНІТА ВАДВАНІ , 20 ЛИСТОПАДА 2023 Р. 5:00 РАНКУ

Автомобіль Агентства дикої природи штату Теннессі. (Фото: Джон Партіпіло)

Співробітники Агентства дикої природи штату Теннессі повинні будуть носити камери, що носяться на тілі, і це приєднається до все більшої кількості державних і федеральних правоохоронних органів, які контролюють закони про полювання, риболовлю та катання на човнах по всій країні, які тепер зобов’язані носити пристрої.

Приблизно 250 офіцерів Теннессі, які регулярно спілкуються з громадськістю, повинні будуть носити натільні камери, повідомила прессекретар Емілі Бак.

Метою додавання камер є «сприяти сприйняттю легітимності, почуття чесності та процесуальної справедливості, які мають громадяни Теннессі щодо TWRA», — йдеться в заявці на отримання гранту агентства до Міністерства юстиції США, яке виділило 340 000 доларів на початкове фінансування. 

Протягом останнього десятиліття натільні камери використовували численні традиційні правоохоронні органи, але лише останніми роками почали використовувати присяжні офіцери Міністерства внутрішніх справ США, Лісової служби та партнерів TWRA в інших штатах, які патрулюють природні території.

Ці офіцери мають ті самі повноваження допитувати, затримувати, арештовувати, обшукувати та конфіскувати, як місцева поліція та відділи шерифа, але вони отримали набагато менше уваги під час їх взаємодії з громадськістю, яка часто відбувається в сільській місцевості, лісах та інших природних зонах — включно з водними шляхами — подалі від загального огляду.

У штаті Теннессі звинувачення в неналежній поведінці офіцера TWRA та зловживанні владою виникли в двох нещодавніх судових процесах.
https://tennesseelookout.com/2022/02/28/state-wildlife-agency-sued-over-surveillance-cameras-on-private-land/embed/#?secret=qwBCeIzyus#?secret=5Rm9RJs0Ai

У квітні колегія суддів штату, ухвалюючи рішення за позовом, поданим двома власниками нерухомості округу Бентон, скасувала закон штату , який надає право офіцерам TWRA проводити обшук і стеження за приватною власністю без ордера — і без повідомлення мешканців або власників нерухомості.

Комісія назвала практику TWRA щодо проведення обшуків і стеження без ордера «неконституційною, незаконною та такою, що не має законної сили» та створює «нестерпний ризик зловживання обшуками». Жодне інше державне чи місцеве агентство Теннессі не має таких повноважень. TWRA оскаржує це рішення.  

У липні майстер сокольництва подав федеральний позов проти трьох співробітників правоохоронних органів TWRA, стверджуючи, що її конституційні права були порушені, коли вони незаконно вилучили 13 хижих птахів, телефон, комп’ютер, відео та інші записи з її будинку в Нешвіллі в 2022 році. Пізніше суддя кримінального суду Нешвілла назвав це «кричущим», «зловживанням законом» і «зловмисним переслідуванням». Представники TWRA заперечують, що їхні офіцери порушили закон. 

TWRA все ще перебуває в процесі впровадження використання камери на тілі. За словами Бака, офіцери пройшли навчання і наразі оснащені пристроями для захоплення відео та аудіо. За її словами, грант Міністерства юстиції покриває менше половини початкових трирічних витрат на запуск камер.

Усі штатні офіцери дикої природи, сержанти та лейтенанти отримають камери, які мають бути активовані, щоб записувати всі зупинки транспортних засобів і суден, переслідування, виклики служби, «затримання, розслідування у зв’язку з арештом, арешти, допити підозрюваних», обшуки осіб та під час виконання ордерів на обшук — серед інших обставин, зазначених у протоколі, наданому TWRA.

Протокол передбачає винятки з вимоги щодо запису, у тому числі у туалетах або інших місцях, де громадськість має розумне очікування конфіденційності. Серед інших винятків:  аудіо може бути вимкнуто на розсуд офіцерів під час консультації з іншими правоохоронними органами під час дії правоохоронних органів або за інших обставин « на основі чітко сформульованих причин».

TWRA запровадила натільні камери після того, як численні державні та федеральні правоохоронні органи з охорони дикої природи почали вимагати їх використання.

У 2019 році Лісова служба США почала вимагати від своїх офіцерів носіння камер. У 2022 році Міністерство внутрішніх справ США почало вимагати від своїх офіцерів їх використання. Ця політика поширюється на Бюро у справах індіанців, Бюро управління земельними ресурсами, Службу охорони рибних ресурсів і дикої природи США та Службу національних парків.

https://tennesseelookout.com/2023/11/20/tennessee-department-of-wildlife-resources-officers-to-be-required-to-wear-body-cameras/

Loading