Охорона праці лісівників – найважливіша ділянка роботи

Мільйонні витрати бере на себе Сокирянське лісове господарство, щоб гарантувати безпеку кожного працюючого. Впродовж останніх чотирьох місяців керівники структурних підрозділів ДП «Сокирянське лісове господарство» проводили поглиблені навчання з працівниками з питань охорони праці та пожежної безпеки. Лісівники повторювали ази та відшліфовували навики виконання своїх обов’язків на небезпечних ділянках виробництва, вчились передбачати можливі нестандартні, критичні ситуації та не допускати нещасних випадків. Відтак напередодні та безпосередньо 28 квітня, саме в цю дату, коли світова спільнота відзначає «День охорони праці», екзаменаційна комісія перевіряла рівень готовності фахівців, порівнювала їх навики.

«За неповних чотири місяці нинішнього року адміністрацією Сокирянського лісового господарства інвестовано у заходи з охорони праці 1 млн. 350 тис. грн. За ці кошти працівники підприємства, крім підвищення кваліфікації, отримали новий спецодяг, засоби захисту та дезінфекції, лісгоспом придбані також медикаменти, вогнегасники. У короткі терміни відремонтовано гаражні та адміністративні приміщення, поставлено на лінійку готовності та оновлено спецтехніку. Кожен працівник, що залучений до виконання небезпечних робіт, застрахований на випадок нещасного випадку. Тобто, адміністрація ДП «Сокирянське лісове господарство» спільно з профспілковим комітетом підприємства намагається виконати всі пункти колективного договору та створити сприятливі умови праці. В свою чергу, ми розраховуємо на самодисципліну лісівників, і всіляко заохочуємо кращих», – заначив під час підбиття підсумків додержання законодавства з охорони праці та створення безпечних умов на робочих місцях директор ДП «Сокирянське лісове господарство» Олександр ЧЕБАН.

Відтак члени комісії, до складу якої увійшли представники управління підприємства, профспілкового комітету, визначили кращим виробничим підрозділом в додержанні законодавства з охорони праці та створення безпечних умов на робочих місцях нинішнього року Сокирянське лісництво. Друге місце присудили Вашковецькому лісопункту, Кельменецьке лісництво – третє.

У номінації «Кращий працівник» відзначено лісоруба Сокирянського лісництва Сергія ГРУШЕЦЬКОГО, лісника Ломачинецького лісництва Петра БЕРБЕГУ, охоронника – пожежника Вашківецького лісопункту Валерія КУШНІРА та лісника Іванівецького лісництва Віктора ТКАЧА.

У номінації «Кращий за професією» переможцями визнано тракториста Кельменецького лісництва Івана БОГОМАЗА, лісника Романківецького лісництва Івана БАБИНСЬКОГО, навальника-штабелювальника деревини ІІІ-го розряду Вашківецького лісопункту Артура КАРБУНАРЯ, водія автотранспортного засобу Вашковецького лісопункту Віктора ЯРОВОГО та вальника лісу Кельменецького лісництва Віктора БЕНДРУ.

http://nordbess-news.cv.ua/ohorona-pratsi-lisivnykiv-najvazhlyvisha-dilyanka-roboty

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *