Олександр Моор: «Витрати на гасіння пожеж оплатять палії»

Тюмень , 04 травня, 10:53


Їх будуть виявляти за допомогою технічних засобів

Губернатор (праворуч) інспектує території, де горять ліси і поля. (Фото: оперштаба Тюменської області)

Губернатор Тюменської області Олександр Моор в ході робочої поїздки в райони, де горять поля і ліси, заявив, що витрати на гасіння пожеж будуть стягувати з паліїв.

«Безумовно, найскладніша частина – спіймати на гарячому, довести. Але сьогодні є способи і засоби, в тому числі технічні, ми розширимо наші можливості, щоб оперативно виявляти паліїв і в судовому порядку стягувати з них всі витрати, які несе держава на гасіння пожеж », – сказав глава регіону.

Також він назвав причину швидкого поширення вогню. «Оглянув територію районів, на яких вирують пожежі. Нинішній рік аномальний: там, де раніше в цей час стояла велика вода, сухо. Тому сильно горять поля і ліси. Якщо вогонь не зупинити, він може загрожувати населеним пунктам », – заявив губернатор.

Відомо, що в Тюменській області з початку пожежонебезпечного сезону від вогню постраждало 86 тис. га лісів, загоряння зафіксовані на території Упоровского, Армизонське, Аромашевского районів, на кордоні з Курганської областю. На 3 травня в Тюменській області діяло шість лісових пожеж, з них три локалізовано. Найбільший на сьогодні 2800 га в Абатське районі. «Крім того, зафіксовано 246 ландшафтних пожеж на території 30000 га», – доповів директор департаменту лісового комплексу Тюменської області Леонід Остроумов.

Подробнее на РБК: https://t.rbc.ru/tyumen/04/05/2021/6090fca39a79476344670a82

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *