Онлайн курс «Механізми захисту природи в умовах війни»

7 грудня 2022

Шановні колеги, друзі, з перебоями в постачанні світла, якісного інтернет зв‘язку ймовірно хтось міг пропустити оголошення про набір на  Онлайн курс «Механізми захисту природи в умовах війни». Тож з думкою про вас подаємо інформацію про онлайн курс, його початок, умови відбору ще раз.

Члени команди ЕПЛ готові поділитися своїм досвідом та знаннями із захисту природних комплексів, менеджменту заповідних територій в Україні та за кордоном, збереження біорізноманіття, лісів, поводження з відходами, захисту екологічних прав громадян, вивченням наслідків військових дій на довкілля.

Курс складатиметься з 4 модулів, розпочнеться в січні 2023 року та буде тривати до кінця травня 2023 року. Участь в онлайн-курсі ЕПЛ є безкоштовною. А успішні учасники курсу, які пройдуть всі модулі, напишуть контрольні роботи та есе і наберуть більше 120 балів, отримають сертифікати про проходження курсу від ЕПЛ. 

Подати заявку на участь в курсі можна до 15 грудня заповнивши гугл форму та прикріпивши до неї своє CV за посиланням https://forms.gle/UyaGowTSzDQ8JAGm9

Результати відбору будуть оголошені 25 грудня 2022 року шляхом надсилання листа на електронну адресу успішного апліканта.

У разі виникнення питань просимо звертатися до керівника курсу Катерини Полянської за такою електронною адресою k.polyanska@epl.org.ua або до менеджера команди ЕПЛ Зоряни Копильчак за такою електронною адресою z.kopylchak@epl.org.ua

Loading