Осень 2023. Нам продолжают врать. А европейцам?

 19/09/2023 

Новая осень – новый виток. Запустился https://www.openforest.org.ua, смылся за рубеж Сыса, крупные лесники продолжают вешать лапшу на уши. Похоже, приспособились это делать даже на экспорт, европейцам. 28го сентября терпение может лопнуть. Об этом и другом в новом сезоне.

00:00 Поздравление с Днем работника леса

00:32 Начал работать сайт https://www.openforest.org.ua

01:05 Зум-конференция с участием Будзинского, Болоховца, Матусевич

02:50 Почему европейца легко обмануть

03:45 Версия лесников, в которую трудно верить

04:55 Версия DM

05:55 Профессионал Будзинский VS любителя DM

07:45 Сказка про 360 и 1 Лесхоз

08:10 Про “суперналоговые” достижения

08:40 О “Прозорровских” закупках

09:12 О рынке древесины и Резолюции, которую игнорируют

10:00 О биржевых кульках по 27 грн

10:28 Никакой реформы нет

11:35 Все на конференцию 28.09

***

Справа Маландія або про «дрова» і дрова????

Міністерство лісу

Forwarded from В законі ХАРКІВ????????

Якби направити у військове русло креатив та зухвалість українських «схемщиків» по дерибану національних ресурсів ми б уже виграли війну. Але то мабуть. Тільки в казках буває.

Отже, знайомтеся, ДАНІЇЛ МАЛАНДІЙ, який сам про себе каже, що він:

«блогер, експерт у лісовій галузі, учасник робочої групи при Мінагрополітики з питання реформування підходів до управління лісовими ресурсами, голова Біржового комітету товарно-сировинної біржі “Сумська ресурсна біржа”»

А по факту: «хрещений батько» сумської лісової мафії, хапуга,  шахрай і корупціонер.

Ми звикли до схем з хабарами і відкатами. Ними важко когось здивувати. Але не шановний пан Даніїл пішов далі. Для чого платити системі (лісгоспам), якщо можна самому стати системою (торгівельною біржею????????????)?

Схема геніальна і надійна, і надійна як швейцарський банк ????

Даніїл Маландій створив велику кількість однойменних операторів торгів лісом  (УТЕСистем, Утесистем+, Утесистрейд), на аукціони яких допускалися лише фірми самого Маландію «Домінанта» та «Агрофермпостачання», або ж обрані підприємства, за окрему не офіційну плату.
Чому лісгоспи продавали саме через ці біржі питання окреме.

Але і цього було мало, бо Маландій ще й отримував з продажів на біржі 0,25 відсотка роялті???? (інтелектуальна власність ). На секунду, це мільйони, з перспективою зростання до десятків.

По законам фізики нічого не зʼявляється ні звідки. Тому логічно, що в наслідок цієї схеми лісові господарства Сумської області отримували збиток від 50 до 70 млн грн щорічно????????????.

Нєжданчик

Десь у високих кабінетах геніальність задуму не залишилася не поміченою (а може до влади прийшов хтось не сильно зацікавлений у відкаті від Маландія, хз) і було прийнято рішення, запровадити державну системи електронних торгів( не пройшло і року, як то кажуть????‍♀️).  Для цього було створено ДП «ЛІАЦ».

І тут би Маландію заспокоїтися, зібрати накрадені мільйони і підти на пенсію десь в Марбелью, чи куди там у них пойнято????️.

Але ні. Даніїл Маландій завзято намагається довести громадськості, що чорне це біле, а єдино правильна біржа, то його ТСБ «Сумська ресурсна біржа», а ніяк не державна????.

Працює, можна сказати, «по методичці»:
«Екоактивісти»;
Суди
Залякування керівництва бірж-конкурентів.

Треба віддати належне, Даниїл Маландій, він же блогер, і сам бере участь у цьому цирку. Активно пропагуючи свою «істину» і розказуючи які всі погані.

Слава Богу, українське суспільство навчилося за останній рік фільтрувати інформацію та бачити, що чорне, то таки не біле…

https://t.me/ministrles/5514

Loading