Парламент підтримав окреме фінансування Міндовкілля

Крім того, міністерство буде самостійно розпоряджатися своїми коштами

Євгенія Данілова

Верховна Рада України ухвалила за основу та в цілому проєкт закону №3664 про внесення змін до Закону “Про Державний бюджет України на 2020 рік”. Відповідне рішення підтримали 238 народних депутатів України. Про це повідомляє пресслужба ВР.

Так, у травні Кабміном було прийнято рішення щодо утворення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

“Забезпечення діяльності утвореного міністерства у 2020 році, відповідно до прийнятого рішення, передбачено здійснювати в межах видатків, передбачених на забезпечення діяльності Міністерства енергетики та захисту довкілля України”, – йдеться у пояснювальній записці.

Так, метою прийняття даного акту є визначення Мінзахистудовкілля головним розпорядником коштів та забезпечити його фінансовими ресурсами для належного виконання покладених на нього функцій з формування та реалізації відповідної політики.

Автори закону пропонують передати бюджетні призначення, передбачені Міністерству енергетики та захисту довкілля України для виконання бюджетних програм, спрямованих на захист довкілля та природних ресурсів, а також привести у відповідність назви головних розпорядників коштів.

Для цього пропонується внести зміни до додатка 3 “Розподіл видатків Державного бюджету України на 2020 рік” та додатка 4 “Повернення кредитів до Державного бюджету України та розподіл надання кредитів з Державного бюджету України у 2020 році” Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”.

Тим часом, парламент підтримав закон про “зелену” енергетику.