Перевіряємо власні спроможністі під час пожежонебезпечного періоду!

Стартували навчання із залученням сил та засобів підприємств, що координуються відповідними обласними управліннями лісового та мисливського господарства до гасіння лісових пожеж на території іншої області.

13 травня проведено перше навчальне тренування на землях лісового фонду ДП «Остерський військовий лісгосп», яким координує діяльність Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства. До навчань додатково залучено сили та засоби Київського обласного управління лісового та мисливського господарства. Всього до навчань залучено 7 пожежних авто, 9 модулів, 2 трактори, 63 співробітника із 2 загонів.

Пожежу успішно локалізовано. Вся техніка прибула до місця ліквідації лісової пожежі без технічних поломок. Зведені загони відпрацювали навчання оперативно та злагоджено. Перехресні навчання між іншими обласними управліннями Державного агентства лісових ресурсів України заплановано провести до кінця травня місяця.

Тренування відбуваються з метою виконання Протоколів селекторної наради під головуванням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського від 02 та 22 квітня 2021 року та його доручення від 07.05.2021 щодо проведення ОУЛМГ навчань із залученням сил та засобів підприємств, віднесених до сфери управління відповідних ОУЛМГ до гасіння умовних лісових пожеж на територіях інших областей.