Перше попередження видано для Алабами – Загальнодержавне оповіщення про пожежу набуває чинності негайно

Від Комісії лісового господарства штату Алабама:

Попередження про пожежу видано для Алабами

Комісія з лісового господарства штату Алабама (AFC) випустила загальнодержавне сповіщення про пожежу, яке набуває чинності негайно. Під час оповіщення про пожежу дозволи на спалювання на відкритому повітрі будуть обмежені. Кожен, хто спалює поле, пасовища або лісисту місцевість без дозволу на спалювання, може бути притягнутий до відповідальності за вчинення проступку класу B.

Це обмеження на спалювання видається через поточну ситуацію з посухою, тривалу нестачу опадів та високу ймовірність займання палива. Прогнози погоди на вихідні включають відносну вологість до 20 відсотків і вітряні умови з поривами 15-30 миль на годину в районах. У цю надзвичайно суху погоду будь-яка пожежа може швидко вийти з-під контролю, не тільки завдаючи шкоди нашим лісам, але й загрожуючи життю та знищуючи майно.

Це попередження про пожежу діятиме до тих пір, поки його не скасує державний лісничий, і в цей час умови зміняться достатньо, щоб зменшити виникнення та частоту лісових пожеж. Щоб повідомити про лісову пожежу, зателефонуйте до Комісії лісового господарства штату Алабама за номером (800) 392-5679. Для отримання додаткової інформації про поточну ситуацію з лісовими пожежами в штаті або будь-які інші питання, пов’язані з лісовим господарством, зверніться до місцевого офісу AFC або відвідайте веб-сайт агентства за адресою www.forestry.alabama.gov/Pages/Fire/Totals.aspx. Комісія лісового господарства штату Алабама є державним агентством, яке прагне захистити безцінні лісові активи Алабами, а також її громадян.

###

Місія Комісії з лісового господарства штату Алабама полягає у захисті та підтримці лісових ресурсів Алабами, використовуючи професійно застосовані принципи управління та освіту, забезпечуючи, щоб ліси штату сприяли

до великої кількості деревини та дикої природи, чистого повітря та води та здорової економіки. Для отримання додаткової інформації,

відвідайте веб-сайт AFC за адресою www.forestry.alabama.gov

Перше попередження видано для Алабами; Загальнодержавне оповіщення про пожежу набуває чинності негайно – новини Elmore-Autauga (elmoreautauganews.com)

Loading