Підготовку до пожежонебезпечного періоду роменські лісівники проводять новопридбаною технікою

✅Поновлення мінералізованих смуг, що слугують бар’єром для розповсюдження вогню, роменські лісівники проводять новопридбаним дисковим агрегатом типу АГ.

✅Це цьогорічні інвестиції лісгоспу у розвиток виробничої бази. Дане обладнання також планують використовувати для догляду за лісовими культурами в міжряддях.

📌«Агрегат призначений для обробки грунтів всіх типів човниковим способом, завдяки якому створюється оптимальна природна структура грунту., зберігається грунтова волога. Це сприяє зростанню рослин», – коментує переваги придбання головний лісничий Роменського лісгоспу Сергій Івашкін.

✅За словами фахівця, агрегат об’єднує у собі функції плуга, лущильника, культиватора і дискової борони. Завдяки цьому забезпечується рівномірний розподіл органічних добрив по всій глибині оброблюваного шару грунту з подрібненням і закладенням рослинних залишків у грунт, що підвищує його стійкість до ерозійних процесів і збільшує здатність вбирання вологи.

✅Також агрегат може комплектуватися з висіваючим адаптером, що одночасно дозволяє проводити обробку грунту і розкидати мінеральні добрива або сіяти сидерати.

http://www.sumylis.gov.ua/…/2577-pidgotovku-do…