Підпалювачів лісів на Рівненщини виявляють з допомогою камер (ВІДЕО)

НЕДІЛЯ, 26 ЛИПНЯ 2020 10:23

Їх встановили на різних локаціях

Лісові масиви Рівненщини цілодобово охороняють спеціальні рейдові групи. Патрулі таким чином намагаються виявити та локалізувати лісові пожежі. До слова, за лісами краю ведеться відеонагляд. На різних локаціях встановлено 53 камери відео спостереження.

– Саме їхня робота дає змогу оперативно виявляти осередки можливих пожеж і не допустити поширення вогню на значні площі.

У лісових масивах створено 8 тиск мінералізованих смуг та проведено 15 км доглядів за вже існуючими, підготовлена необхідна спецтехніка та обладнання для боротьби з можливими лісовими пожежами.

Для оперативної боротьби з можливими пожежами в області облаштовано 249 штучних пожежних водойм, 89 пірсів для забору води протипожежною технікою, — повідомляють у Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

З початку року у лісах Рівненської області зафіксовано 76 лісових пожеж на площі 138,7 га.

Нагадаємо, на території краю діє розпорядження голови обласної державної адміністрації про тимчасову заборону на відвідування лісових масивів у період підвищеного класу пожежної небезпеки за умовами погоди.

Більше на цю тему в матеріалі від «РІВНЕ-1»

https://radiotrek.rv.ua/news/pidpalyuvachiv_lisiv_na_rivnenshchyny_vyyavlyayut_z_dopomogoyu_kamer_253935.html