Підсилюємо українсько-латвійську співпрацю: спеціалісти обговорили особливості лісовирощування

02 лютого 2022 року о 14:07

Відбулася зустріч із представниками державної акціонерної компанії «Державні ліси Латвії» (LVM): членом правління LVM Едвінсом Заковичем та директором Департаменту лісових культур LVM Гунтисом Грандансом. 

Від Держлісангентства участь в обговоренні взяли Перший заступник Голови Віталій Пунь, начальник Управління лісового господарства та відтворення лісів Ігор Будзінський, завідувачка Сектору міжнародної діяльності, науки та зв’язків із громадськістю Любов Полякова.

Мета зустрічі – обговорення можливої співпраці в сфері вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою. Колеги ознайомилися із особливостями ведення лісового господарства в Україні і, в свою чергу, розказали про лісовирощування в Латвії.

Серед перспективних напрямів співпраці також виділено консультації в сфері розробки ефективної моделі управління галуззю та розвитку IT-технологій. Під час зустрічі обидві сторони висловили свою готовність розвивати подальшу плідну співпрацю в межах підписаного Меморандуму про співпрацю між відомствами. 

Візит лісівників із Латвії продовжується у Волинській області. Очікуємо отримати консультативну допомогу у створенні заводу по вирощуванню садивного матеріалу із закритою кореневою системою у Ківерцівському державному лісогосподарському підприємстві.

https://forest.gov.ua/news/pidsilyuyemo-ukrayinsko-latvijsku-spivpracyu-specialisti-obgovorili-osoblivosti-lisoviroshchuvannya

Loading