Підтримка лісових господарств комунальної власності у відстоюванні законодавчозакріплених прав у лісовій сфері

Романівський Лісгосп

Висловлюємо слова щирої вдячності громадам Житомирського та Бердичівського району, Депутатському корпусу та Житомирській обласній раді, усім, хто підтримав та продовжує підтримувати лісові господарства комунальної власності у відстоюванні законодавчо закріплених прав у лісовій сфері.

На початку січня 2023 року ДП «Романівський лісгосп АПК» звернувся до місцевих рад району з проханням направити звернення до вищих органів центральної влади щодо недопущення прийняття проєкту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського акціонерного товариства «Ліси України» в редакції, запропонованій Державним агенством лісових ресурсів України.

Нагадаємо, що нормами даного проєкту, зокрема, передбачено перехід земельних ділянок та лісів, на землях комунальної власності, що перебувають відповідно до діючого законодавства в постійному користуванні комунальних лісогосподарських підприємств, до сфери управління державної власності в особі ПАТ «Ліси України».

Дякуємо за співпрацю та розуміння всім, хто вболіває за подальший розвиток галузі. Сподіваємося на позитивний результат у вирішенні вище зазначеного питання.

Разом – ми сила!

Loading