Подвір’я Вищедубечанської школи прикрасили катальпи та туї

Сьогодні, з нагоди 75-річчя створення ООН мав честь зробити свій внесок в озеленення оновленої школи на Київщині – заклали алею туї та парк катальпи. Знаменно, що цей захід відбувся напередодні професійного свята лісових господарників.

Під час візиту поспілкувався із маленькими учнями школи та юннатами Жукинського шкільного лісництва, яке діє при Вищедубечанському лісгоспі. Хоча шкільне лісництво діє всього 1,5 роки, до його лав уже долучилися 15 учнів.

Приємно, що є співпраця з громадою, є мудрі вихователі й те, що молоді лісівники активно допомагають старшим керівникам і планують так чи інакше пов’язати своє майбутнє з охороною природи і лісовою галуззю. Як лісівник, яке все життя присвятив лісу, дав настанови майбутнім фахівцям. Відрадно, що з кожним роком юних лісівників стає все більше, рух шкільних лісництв в Україні активно розвивається, і у нього з’являються свої звичаї і традиції. Хлопці та дівчатка з цікавістю беруть участь в таких заходах, як збори, зльоти і з’їзди шкільних лісництв, посадка дерев та пропаганді лісового господарства.

Я щиро вдячний кожному, хто сьогодні долучився до акції, висадивши 75 дерев. Вірю, що сьогодні ми заклали парк і алею добра, які згодом стануть одними із найзатишніших і мальовничих куточків Київської області.

Хочу побажати всім лісівникам та їх родинам щастя, міцного здоров’я, довголіття, Божої благодаті, зелених лісів і вдячних людей і саме головне – терпіння. Життя рухається і нехай ліс росте і Україна буде славитися своїми буйними лісами та щедрими дарами! З прийдешнім святом!