Поліцейські розшукали й оштрафували джиперів, що їздили лісом і розпалювали багаття (ВІДЕО)

Днями під час моніторингу мережі Інтернет співробітники поліції зафіксували порушення правил вимог пожежної безпеки у лісах Закарпаття.

Поліцейські розшукали й оштрафували джиперів, що їздили лісом і розпалювали багаття (ВІДЕО)

Випадок стався у селі Вільшани Хустського району. Там, попри заборону, невідомі заїхали на позашляховиках на територію лісового масиву та розпалювали багаття. Всі ці дії були зафіксовані на відео та оприлюднені самими ж учасниками на своїх сторінках у одній із соціальних мереж.

Правоохоронці зареєстрували дану подію та розпочали перевірку. З’ясувалося, що група туристів проходила екскурсійний тур. Їх маршрут для джипінгу пролягав через Івано-Франківську, Закарпатську та Львівську області.

Співробітники Хустського районного управління поліції з’ясували, що маршрутом прямували чотири позашляховики. Учасників туру встановили та виявили в Івано-Франківській та Львівській областях. 

Поліцейські Закарпаття у співпраці зі співробітниками ГУ ДСНС у Закарпатській області оперативно розшукали організатора джипінгу у Львові – 28-річного місцевого жителя – та за порушення розпорядження Закарпатської ОВА притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 77 КУпАП.   

Нагадаємо, 21 липня 2023 року, рішенням Ради оборони області заборонили відвідувати ліси й в’їжджати до них на транспортних засобах. Порушників буде встановлено та притягнуто до відповідальності.

https://zakarpattya.net.ua/News/229778-Politseiski-rozshukaly-i-oshtrafuvaly-dzhyperiv-shcho-izdyly-lisom-i-rozpaliuvaly-bahattia-VIDEO

Loading